Anasayfa » Genel » Tiktok Profilime Bakanları Göremiyorum Göz Simgesi Yok

Tiktok Profilime Bakanları Göremiyorum Göz Simgesi Yok

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde TikTok profilime bakanları göremiyorum, göz simgesi yok problemini duymaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize TikTok profilime bakanları göremiyorum göz simgesi yok başlığında Doğru cevabı verdik. Aynı zamanda tiktok profilime bakanlar göz simgesi yok, tiktok profilime bakanlar gözükmüyor, tiktok göz simgesi nasıl açılır? Başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Türkiye ’de ve Dünya ’da milyonlarca kullanıcıya sahip olan TikTok uygulaması kullanıcılar tarafından yayınlanan videolar ile her gün Twitter, Instagram ve benzeri olan diğer sosyal medya uygulamalarında popüler hale geliyor. Diğer uygulamalara göre bir tık daha gelişmiş özelliklere sahip olan TikTok uygulamasında profilinize bakan kişileri hile olmadan görebiliyorsunuz. Fakat bazı profillerde göz simgesi olmuyor veya insanlar internette TikTok profilime bakanları göremiyorum göz simgesi yok neden? Sorusunu soruyor. İşte sizlere Doğru cevabı!

tiktok göz simgesi yok

TikTok Profilime Bakanları Göremiyorum Sorunu

Uygulamalar içerisinde zaman zaman farklı sorunlar meydana gelebiliyor. Bu sorunlar her ne kadar can sıkıcı durumda olsa da TikTok bu sorunlarla alakalı olarak sürekli güncelleme yaparak kullanıcılarının şikayetlerini çözümlüyor. TikTok ’da sık yaşanan sorunlardan bir tanesi olan profile bakanları görememe sorunu da kullanıcılar tarafından epey bir şikayet edilmekte. Bu sorunla alakalı olarak temel sebep nedir? Sizlere aşağıda paylaştık.

Yayına alınan bir sürümün yeteri kadar test edilmemesinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklar. Böyle durumlarda olayın büyüklüğüne göre hızlıca yeni bir sürüm yayına alınır.Telefonların eski olmasından dolayı özelliklerin kısmi çalışmama durumları.Kişiye uygulana yaptırımlar. Bunlar anlık bir kaç defa ya da günlük uygulandığı anlar oluyor. Bunu belirleyen temel faktör kişinin yaptığı yanlış şeylerdir. Örnek toplumu rahatsız edecek şekilde yapılan paylaşım ve yorumların büyüklüğü. Ya da şirketin kurallarına aykırı davranışlarda bulunmak.Birden fazla cihazla hesabın kullanılması. Bazen giriş kısıtlanırken bazen belli başlı seçeneklerin çalışmadığı oluyor.Askıya alınan hesapların açıldıktan sonra bir süre bir kaç özelliğin çalışmadığı zamanlar olmuştur.İnternet tarafında çıkan olumsuzluklardan etkilenme. Bu ülke içi veya dışı durumları içerir.Kullandığınız telefonla alakalı oluşan aksaklıkların yaşanması.

TikTok Göz Simgesi Yok Neden?

TikTok hesabınızda göz simgesini göremiyorsanız bu sorun akıllı telefonunuzla alakalı bir sorun değildir. Bu durum TikTok ’un 5.000 ’den fazla takipçiye sahip olan profillerde bu özelliği kapatmasıyla alakalıdır. Yani 5.000 ve üzeri bir takipçiye sahipseniz TikTok göz simgesi profilinizden kalkmış olacaktır.

TikTok Profilime Bakanlar Gözükmüyor Ne Yapmalıyım?

Yukarıda sıraladığımız açıklayıcı çözümler sizlere yardımcı olmadıysanız aşağıda ekstra olarak paylaştığımız farklı çözüm yöntemlerini denemeye başlayabilirsiniz. Aşağıda paylaştığımız çözüm yöntemleri kesin olmamakla birlikte size yardımcı olabilecek çözüm yöntemlerinden ibarettir.

Telefon ve internet değişimi ile deneme yapılsın.Ne kadar çok cihazla girilmişse bunlardan oturumların çıkışa atılması ve bir cihazla denenmesi.Profilde eksik alanlarınız varsa bunların doldurulması.Güven sağlaması adına daha önce eklenmemiş mail, telefon veya sosyal ağ bağlantısı yapılmalı.Yarım saat beklenerek tekrardan denenmeli. Yine aynı durum varsa, bir kaç saat veya 24 saat ne olursa olsun hesabınıza giriş yapmamanız önerilir.Bir kaç gün süren sorunlarda ağ tarafında herhangi bir arıza bulunmuyorsa o zaman hesabınızın türünü değiştirin.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın