Anasayfa » Genel » TOGG 60 bin TL iade yapar! Para iadesi nasıl alınır? TOGG e-cüzdan işlemlerinde bu hatayı yapmayın!

TOGG 60 bin TL iade yapar! Para iadesi nasıl alınır? TOGG e-cüzdan işlemlerinde bu hatayı yapmayın!

TOGG T10X için yapılan çekiliş, 29 Mart Çarşamba günü saat 21:00’de işletmenin resmi YouTube hesabından canlı yayınlandı. Noter huzurunda asıllaştırılan faallik, noter tasdiki bitirildikten sonra neticeler TOGG internet sitesinde yayınlandı. Çekiliş neticelerinin açıklanmasının ardından adları açıklanmayan bireyler, TOGG ön ödeme fiyatı iade sürecini araştırmaya başladı. Ön ödeme yaptıysanız ancak ana veya yedek listede yer almıyorsanız, ödemeniz hesabınıza iade edilir. İşte iade alma usulü…

TOGG E-CÜZDAN’DAN PARA SÜRÜKLEME OPERASYONU NASIL YAPILIR?

TOGG 60 bin TL iade yapar! Para iadesi nasıl alınır? TOGG e-cüzdan işlemlerinde bu hatayı yapmayın!

TOGG e-cüzdanınızdan para sürüklemek kolay ve basittir. Yalnızca şu adımları izleyin: TOGG hesabınıza giriş yapın ve e-cüzdan kısmına gidin. Para sürükleme alternatifini seçin ve sürüklemek istediğiniz meblağı girin. Seçim ettiğiniz ödeme usulünü seçin ve para sürükleme harekâtını onaylayın.

Sipariş hakkı elde edemeyen kullanıcılara kaporaları kullanıcıların öncelikle Trumore e-Cüzdanlarına daha sonra da bankalarına bağlı olacak biçimde en fazla 14 gün içerisinde otomatik olarak hesaplara geri uyuyacaktır.

İLK TESLİMATLAR BAŞLIYOR

TOGG’un T10X modelinin 314 kilometre erimli versiyonunun ilk teslimatları Temmuz 2023’te başlayacak. V2 ekipman seviyesinin 523 kilometre erimli versiyonunun teslimatları ise Nisan 2023 haysiyetiyle yapılacak.

TOGG bunun yanında uğurlu 20 bin kullanıcının yanında 20 bin bireyi de yedek listeye aldı. 2023 yılı içerisinde tasarlanmış olan teslimatlarda iptaller yaşanırsa yedek listede devreye alınacak ve buradan sırayla kullanıcılar ilk gruba dahil edilecek. Ama 2023 yılında teslimatları için yedek liste olup da Doğru listeye giremeyenler 2024 ’te ocak ayı haysiyeti ile tespit edilecek yeni koli ve yapılandırma alternatifleri ile T10X ’i sipariş edebilecekler. Bu siparişi vermiş olanlar, 2024 yılı haziran ayına dek rastgele bir çekilişe girmeden TOGG ’larını teslim alabilecektir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın