Anasayfa » Genel » Togg ’dan Cumhuriyet ’in 100. yılına özel üretim!

Togg ’dan Cumhuriyet ’in 100. yılına özel üretim!

Türkiye’nin Arabayı Teşebbüs Grubu, Trumore uygulamasını indirip çekilişe katılanların Togg için ön sipariş verme hakkı kazanacağını açıkladı. Peki ilk siparişler ne zaman verilecek? Togg’dan yapılan sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Cumhuriyetimizin 100. Senesine özel üretilen 2023 adet ile hudutlu “100. Sene Özel Seri” Togg uslu aygıta erişme hakkı ve daha aşırısı Trumore ’da. İndirin, dijital varlık cüzdanınızı oluşturun, NFT sarih artırmasını bekleyin.”

ÖZEL SERİ AMPLEMLER

Buna göre Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Senesine özel ‘100. Seneyi Özel Seri’ Yalnızca 2023 adetle hudutlu olacak. Gizeme numarasına ait özel seri semboller olacak.

Trumore platformu üzerinden Togg uslu aygıtı için ön sipariş vermek de muhtemel olacak. Kullanıcılar, Trumore platformu üzerinden katılacakları bir müsabaka ya da dilerlerse kura usulüyle Togg uslu aygıtına ön sipariş verme hakkı elde edebilecek. Aynı zamanda Togg ’un, Cumhuriyetin 100. senesine özel olarak üreteceği ve sarih artırma ile satışa sunacağı NFT koleksiyonu kapsamında da 2023 adet uslu makine için ön siparişe katılma hakkı ve sıralama önceliği olacak.

İçeriği Oyla

Yorum yapın