Anasayfa » Genel » Togg’dan yeni duyuru var! Yetkililer bu kez kesin tarih verdi! Togg’dan yeni müjde…

Togg’dan yeni duyuru var! Yetkililer bu kez kesin tarih verdi! Togg’dan yeni müjde…

Bursa Gemlik ’teki fabrikasında yapım faaliyetleri devam eden Togg ’dan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Şubat ayında tertip edilecek tanıtım sonrasında piyasaya çıkması beklenen Togg ’a ait gelen yeni bir haber ise herkesi neşelendirdi.

Resmi açılış törenin ardından her geçen gün bir hayli yeni büyümeyi duyuran Togg, geçtiğimiz haftalada Trumore uygulamasını tanıtmıştı. Üst üste yaşanan büyümeler ise Togg ’un merak edilmesine neden oluyor. Şubat ayında bir kere daha tertip edilecek tanıtımda tanıtımı yapılacak Togg daha sonrasında piyasaya sunulacak.

TOGG ’DA YENİ TARİH MUHAKKAK OLDU!

Türkiye ’nin ilk yerli elektrikli arabayı Togg ’dan müjde üstüne müjde gelmeye devam ediyor. Şubat ayında tertip edilecek tanıtım sonrasında piyasadaki yerini alacak Togg, kullanıcıların test sürüşü yapıp Gemlik Kuruluşunu dolaşabileceği tarihler de muhakkak oldu.

Togg ’un resmi sosyal medya hesaplarından yapılan ilanda kullanıcıların Togg ’u erkenden test ederek tecrübeleyebilecekleri tarih verildi. Geçtiğimiz günlerde Trumore uygulamasını App Store, Google Play ve App Gallery ’de kullanıcıların hizmetine sunan Togg, kısa vakitte 100 bin indirmeye erişti. Trumore platformundan Gemlik ’teki Teknoloji Yerleşkeyi ’nün de dolaşılması muhtemel olacak.

28 OCAK ’TA TEST SÜRÜŞLERİ BAŞLIYOR

Togg'dan yeni duyuru var! Yetkililer bu kez kesin tarih verdi! Togg'dan yeni müjde...

Togg ’un resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan ilana göre 28 Ocak tarihinde kullanıcıların Bursa Gemlik ’teki Teknoloji Yerleşkesini ziyaret etmek, uslu aygıt ile test sürüşü yapmak için Trumore uygulamasının indirilmesinin yeterli olduğu aktarıldı. Uygulama ile alakalı ayrıntıların ise 28 Ocak Cumartesi günü itibariyle açıklanacağı aktarıldı. Togg ’dan gelen her yeni haber ise yurttaşları heyecanlandırmaya devam ediyor.

Türkiye ’de ve elektrikli araba piyasalarında yakından takip edilen Togg ’un ön siparişleri ise Şubat ayında başlayacak. Ön siparişler ve Cumhuriyetin 100. senesine özel 2023 adet NFT satışına ait ayrıntılar da Trumore uygulamasında yer alacak. Togg ’un ön siparişlerinin alınmasının ardından Mart 2023 tarihinde yollardaki yerini alması bekleniyor. Kısa vakit sonra trafiğe çıkacak Togg ’dan gelen haberler ise herkesi neşelendirdi.

İçeriği Oyla

Yorum yapın