Anasayfa » Genel » TOGG’u ilk onlar kullanacak! TOGG CEO’su Gürcan Karakaş’dan sipariş açıklaması

TOGG’u ilk onlar kullanacak! TOGG CEO’su Gürcan Karakaş’dan sipariş açıklaması

Togg CEO ’su M. Gürcan Karakaş, Türkiye ’nin doğuştan elektrikli ilk uslu makinesini mart sonunda kullanıcılarla buluşturacak olmanın iftiharını yaşadıklarını belirterek, şunları söyledi:

“İlk günden itibaren, küresel ebatta rekabet edebilir ve fikri mülkiyeti yüzde 100 Togg ’a, Türkiye ’ye ait bir mobilite teknoloji markası geliştirmek ve kullanıcıyı merkeze alarak uslu aygıtımız ve dijital mahsullerimizin çevresinde herkes için ulaşılabilir ve herkes tarafından geliştirilebilir bir ekosistem oluşturmak maksadıyla yola çıktık. Geride vazgeçtiğimiz beş senede tasarılarımız yönünde adım adım ilerledik ve söz verdiğimiz gibi mart ayında uslu makinemizi kullanıcılarla buluşturuyoruz.

Kullanıcılarımız web sitemiz veya Trumore uygulamamız üzerinden katılacakları çekiliş ile uslu makinemize ön sipariş verme hakkını elde edebilecekler. Siparişleri fertsel kullanıcılar öncelikli olmak üzere 2023 süresince teslim edeceğiz. Kullanıcılarımıza iletişimli bir uslu makineden çok daha ötesini sunarak, konforlu ve meselesiz bir mobilite tecrübeyi yaşatmayı kastediyoruz.”

ÇEKİLİŞ USULÜ İLE KULLANICIYLA BULUŞACAK

Türkiye ’nin doğuştan elektrikli ilk uslu makineyi Togg T10X, çekiliş usulüyle tanımlanacak kullanıcılarıyla 2023 seneyi süresince buluşacak. 16-27 Mart tarihleri arasında T10X için togg.com.tr ve Trumore uygulaması üzerinden ön sipariş süreci hakikatleşecek.

İçeriği Oyla

Yorum yapın