Anasayfa » Astroloji » Tutkulu davranışlarıyla ilişkiye renk katan burçlar!

Tutkulu davranışlarıyla ilişkiye renk katan burçlar!

Burçların yaşamımıza pozitif ve negatif olarak bir çok tesiri bulunur. Burçlar ile bireylerin aşk yaşamıyla alakalı ipuçlarına da erişebiliriz. İlişkilerde istekli hareketleri ile ön tasarıya çıkan 3 burç. İşte ayrıntılar…

KOÇ BURCU

21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında doğan ve ateş elementine sahip olan şahıslar koç burcudur. Koç burçları genel özellikleri haysiyetiyle kendi hudutlarını bariz bir biçimde çizen ve hudutlarının ihlal edilmesi vaziyetinde büyük tepkiler gösteren bireylerdir.

Koç burçlarının aynı zamanda sezileri de aşırısıyla eforludur. Yaşamındaki bireye büyük miktarda değer veren koç burçları, onları sevgileriyle sanki eşsiz sezdirirler.

ASLAN BURCU

22 Temmuz-23 Ağustos tarihleri arasında doğan ve ateş elementine sahip olan şahıslar aslan burcudur. Aslan burçları genel özellikleri haysiyetiyle nerede ne konuşması gerektiğini aşırısıyla iyi bilen ve kendilerine özel bir ağırlıkları bulunan bireylerdir.

Aslan burçlarının gözlerinin kara olması pek çok mesullüğün altından kalkmasına neden olurken, aslan burçları dikkat toplamaya aşırısıyla bayılırlar. Arıtılmış zevkleri onların bulunmaz hint kumaşı olmasına neden olur. 

YENGEÇ BURCU

23 Haziran- 22 Temmuz tarihleri arasında doğan ve su elementine sahip olan şahıslar yengeç burcudur. Yengeç burçları genel özellikleri haysiyetiyle duygusal tutumlarıyla ön tasarıya çıkan şahıslar olurken yengeç burçları aynı zamanda bu duygusallıklarını da kullanabilme potansiyeli içerisindedir.

Alan okumayı ve kartları sarih oynamayı seven yengeç burçları, partnerlerine soluksuz bir coşku sunmaktadır. Beğenmeyi ve beğenilmeyi aşırısıyla beğenmeleri onların coşkulu bir karakterde olmasını sağlamaktadır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın