Anasayfa » Genel » Ucuz elektrikli otomobil almak isteyenler için büyük fırsat açıklandı: O aracın, Türkiye ’nin en ucuzu olduğu söyleniyor…

Ucuz elektrikli otomobil almak isteyenler için büyük fırsat açıklandı: O aracın, Türkiye ’nin en ucuzu olduğu söyleniyor…

Türkiye ’de vasıta maliyetleri son derece yüksek olduğu için bir araba sahibi olmak eforlaşıyor. Bu sebeple ucuz vasıta kampanyaları pek çok şahıs tarafını inceleniyor. Ucuz vasıta satın almak isteyenlere müteveccih yeni bir kampanya duyuruldu. Duyurulan bu kampanyaya göre uygun bir maliyete elektrikli vasıta sahibi olmak muhtemel olacak.

Vasıta sahibi almak isteyenler için büyük fırsat Çin ’den geldi. Leapmotor adlı işletme, Çin ’de elektrikli vasıta imalini sürdürüyor. Marka yakın zamanda Türkiye tanıtımını da yaptı. Tanıtım sırasında markanın Türkiye ’de satışa sunacağı ilk araba da tanıtıldı.

LEAPMOTOR T03 MODELİ, TÜRKİYE ’DE SATIŞA SUNULACAK

Leapmotor, Türkiye tanıtımı sırasında vasıtayı da açıkladı. Marka T03 ismini verdiği vasıtayı, Türkiye ’de satacak. Bu vasıtayı satın almak isteyenler, ön sipariş verebiliyor. Vasıtanın maliyeti tanıtıma özel olarak tanımlandı. Vasıtayı satın almak isteyenlerin 799 bin TL ödemesi gerekecek.

Belirtilen maliyet, banale göre 50 bin TL indirimli olarak uygulanıyor. Ancak yakın zamanda çıkarılan ve Çin ’den getirilen vasıtalara %50 gümrük vergisi uygulayan tarife sebebiyle vasıtanın maliyeti yükseliyor. Bu vergi tarifesi olmasaydı vasıtanın maliyeti 500 ve 550 bin aralığında olacaktı.

LEAPMOTOR T03 MODELİNİN MALİYETİ 799 BİN TL OLACAK

Ucuz elektrikli otomobil almak isteyenler için büyük fırsat açıklandı: O aracın, Türkiye ’nin en ucuzu olduğu söyleniyor…

Gümrük verdisi sebebiyle vasıtanın maliyeti 799 bin TL olarak uygulanıyor. Ancak bu maliyetiyle vasıta, Türkiye ’deki en ucuz elektrikli vasıta oluyor. Vasıta sevimli bir yapıya sahip şehir vasıtayı görüntüsü sunuyor. Vasıtanın ebatları oldukça geniş olarak belirtiliyor. Genişliği 3,6 metre olarak belirtiliyor. Yüksekliği ise 1,5 metre oluyor.

Vasıtanın valiz hacmi 210 litre olarak belirtiliyor. Arka koltuklar uyuduğunda ise valiz hacmi 508 litre oluyor. Arabanın içerisinde 8 inç dijital gösterge yer alıyor. Aynı zamanda 10,1 inç, HD multimedya ekranı da vasıtada bulunuyor. Vasıtanın iç mekanı, ferah yapısıyla dikkat toplamayı muvaffak oluyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın