Anasayfa » Genel » Vizyonda hangi filmler var? Bu hafta vizyondaki filmler neler? 8-15 Eylül 2023

Vizyonda hangi filmler var? Bu hafta vizyondaki filmler neler? 8-15 Eylül 2023

Sinema hoşlanırlar için coşku verici bir hafta daha başlıyor. Bu hafta sinema salonlarında 3’ü yerli üretim olmak üzere toplamda 7 değişik film vizyona girecek. Her biri kendi cinsinde dikkat toplayan bu üretimler, izleyicilere muhtelif öyküler ve tecrübeler sunmayı kastediyor. Peki, bu hafta vizyonda hangi filmler var? Vizyona girecek filmler neler? Bu hafta vizyondaki filmler neler? İşte 8-15 Eylül 2023 tarihleri arasında vizyona girecek olan filmler…

BU HAFTA VİZYONDAKİ FİLMLER! VİZYONA YENİ GÖSTERİME GİRECEK FİLMLER! 8-15 EYLÜL 2023 

1. İblise Sempati

Nicolas Cage ve Joel Kinnaman’ın başrollerini paylaştığı bu aksiyon ve gerilim filmi, izleyicileri büyüleyici bir serüvene davet ediyor. İki akılda oyuncunun performansıyla dikkat toplayan “İblise Sempati,” aksiyon severleri sinema salonlarına sürüklemeyi hedefliyor.

2. Kar ve Ayı

Merve Dizdar’ın başrolünde olduğu bu psikolojik gerilim filmi, kışın bitmek öğrenmeyen bir kasabada geçen vakaları ele alıyor. Selcen Ergun ve Yeşim Aslan’ın senaryosunu yazdığı film, izleyicilere gerilim dolu anlar yaşatmayı taahhüt ediyor.

3. Bulutların Üstünde

Deniz Çınar’ın senaryosunu yazıp, idarediği “Bulutların Üstünde” filminde, Cemal Hünal ve Ruhi Sarı başrolleri paylaşıyor. Gazeteci Gökhan’ın yaşadığı sırlı bir vakayı çözmeye çalışırken yaşadıkları, filmde ayrıntılı bir biçimde işleniyor.

4. Baki Gizem

Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Kraliyet ortak üretimi olan “Baki Gizem,” sanatçı ile yaşlı annesinin daha önceki aile konutlarında saklanan gizemlerle yüzleşmesini mevzu alıyor. Tilda Swinton ve öteki becerili oyuncuların yer aldığı bu dram filmi duygusal bir yolculuğa davet ediyor.

5. Firariciler

Güney Kore üretimi “Firariciler,” beklenmedik bir firaricilik tasarısına karışan iki kadının öyküsünü anlatıyor. Kim Hye-su ve Yum Jung-ah’ın performanslarıyla dikkat toplayan bu film, gerilim ve serüven hoşlanırlar için kaçırılmayacak bir alternatif.

6. Ufak Allen ve Galaksi Yolcusu

Danimarka üretimi anime film “Ufak Allen ve Galaksi Yolcusu,” ailesi boşanan genç Allen’ın yaşadığı serüvenleri cümbüşlü bir biçimde aktarıyor. Ailece izlenebilecek bu animasyon filmi, çocuklar ve gençler için harika bir alternatif.

7. Korkunun Suratı 2 ve İblisin Elçileri

Amerika Birleşik Devletleri üretimi “Korkunun Suratı 2” ve Özlem Yeşilyurt’un idarediği “İblisin Elçileri,” fobi hoşlanırlar için bu hafta vizyona giren filmler arasında yer alıyor. Bu fobi dolu üretimler, izleyicilere gerilim dolu anlar yaşatacak.

Sinema tutkunlarının bu hafta vizyona giren filmleri kaçırmamasını öneriyoruz. Hangi filmi izlemek isterseniz, sinema salonlarında sevinçli bir zaman geçirmenizi dileriz. İyi seyirler!

İçeriği Oyla

Yorum yapın