Anasayfa » Sosyal Medya » WhatsApp Çevrimiçi Kapatma (En Kolay Yoldan)

WhatsApp Çevrimiçi Kapatma (En Kolay Yoldan)

WhatsApp çevrimiçi kapatma mevzusunda sık sual alıyoruz. 30 Nisan 2019 tarihinde WhatsApp, 31 Aralık 2019 tarihi itibariyle çevrimiçi hizmetini kapatacağını duyurdu. Bu vaziyet, dostları ve aileleriyle bağlantıda kalmak için iletileşme platformuna güvenen dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca WhatsApp kullanıcısı için büyük bir şok oldu. Peki, WhatsApp çevrimiçi kapatma nasıl yapılıyor? İşte sizlere Doğru yanıtı!

Facebook CEO ’su Mark Zuckerberg, WhatsApp ’ın çevrimiçi hizmetini kapatmanın, kaynaklarını şifreleme ve güvenlik gibi kilit alanları geliştirmeye daha iyi odaklamalarını sağlayacağını korunarak kararının artta durmaya devam ediyor. Bugün WhatsApp ’da çevrimiçi gizliliğinize gözetebilir ve tüm herkese çevrimiçi oluşunuzu kapatabilirsiniz. WhatsApp çevrimiçi kapatma adımları için okumaya devam edin.

WhatsApp Çevrimiçi Kapatma

WhatsApp Çevrimiçi Kapatma

WhatsApp çevrimiçi nasıl kapatılır? Diyenler için alttaki adımları uygulaması meseleyi kökten çözecektir. WhatsApp ’da saklı takılmak ve çevrimiçi özelliğinizi kapatmak için alttaki adımları takip edin:

İlk olarak, ekranınızın sağ üst köşesindeki üç noktalı menü sembolüne dokunun ve Ayarlar ’ı seçin. Ardından, Hesap > Saklılık > Son Görülen kısmına gidin ve “Son Görülme” alternatifini kapatın. Bu, başkalarının WhatsApp ’ta en son ne zaman faal olduğunuzu görmesini yasaklayacaktır. Hesap > Saklılık > Okundu Alındıları kısmına gidip bu alternatifi kapatarak da okundu alındılarını devre dışı vazgeçebilirsiniz. Bu ayar devre dışı vazgeçildiğinde, bireyler iletilerini ne zaman gördüğünüzü veya telefonunuza galibiyetle teslim edilip edilmediğini göremez. Okundu bilgisini devre dışı vazgeçmenin öteki bireyleri yasaklamayı veya telefonunuzun ayarlarından okundu bilgisi özelliğini kapatmayı kapsar.

Bu özellikleri devre dışı vazgeçtiğinizde, WhatsApp artık isminizin yanında “çevrimiçi” vaziyetini göstermeyecektir. Başkalarının en son ne zaman kullandığınızı öğrenmesinden kaygı etmeden iletileşme uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz!

WhatsApp Yasaklayınca Çevrimiçi Gözükür Mü?

WhatsApp ’ta birini yasakladığınızda, profili artık çevrimiçi görünmeyecektir. Bu, iletilerinizi göremeyecekleri veya onlarla olan sohbet geçmişinizi okuyamayacakları anlamına kazanç. Bu, yüzleşmekten sakınmak ve biriyle bağlantı halinde kalmaya devam ederken mesafeyi gözetmek istiyorsanız faydalı olabilir.

WhatsApp Yasaklayınca Profil Resmi Görünür Mü?

WhatsApp ’ta birini yasakladığınızda, profil resmi artık sohbetinizde görünmeyecektir. Bu, istenmeyen bireyleri konuşmalarınızdan uzak yakalamanın ve saklılığınızı gözetmenin harika bir yoludur.

WhatsApp Çevrimiçi Takip Programı

WhatsApp, dünya çapında bir milyardan fazla kullanıcısıyla bugün piyasadaki en popüler iletileşme uygulamalarından biridir. Dostlarınız ve ailenizle bağlantı halinde olmak için harika olsa da, çevrimiçi aktiflikleri izlemek için de kullanılabilir. Bu sebeple bir hayli birey WhatsApp ’ı beğendiklerini veya çalışanlarını izlemek için kullanıyor!

Bu yazıda, şu anda mevcut olan en iyi WhatsApp takip taşıtlarından kimilerine göz atacağız. İster çocuklarınızı gözetlemek ister çalışanlarınızı takip etmek isteyin, bu taşıtlar başlamak için lüzumunuz olan her şeye sahip. Daha aşırısını bilmek için okumaya devam edin!

mSpy: Araştıracağımız ilk taşıt mSpy – güçlü bir izleme uygulaması çevrimiçi aktiflikleri, bağlantıları ve daha aşırısını izlemek için kullanılabilir. MSpy ile, bireyler arasında paylaşılan tüm konuşmalar ve medya dahil olmak üzere kullanıcının tüm WhatsApp geçmişini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamada en son ne zaman faal olduklarını görebilir ve aygıtlarının emin işlevlerini uzaktan hakimiyet edebilirsiniz. Spyzie: WhatsApp ’ı takip etmek için bir öteki güçlü taşıt, değişik maliyet noktalarındaki kullanıcılar için çok muhtelif özellikler sunan uygun maliyetli bir izleme çözümü olan Spyzie ’dir. İster temel ister profesyonel seviyede izleme marifetleri arıyor olun, Spyzie lüzumunuz olan her şeye sahip! En popüler özelliklerinden biri WhatsApp iletilerini asıl zamanlı olarak izleyebilmesidir – böylece hedef aygıtınızda neler olup bittiğini her zaman bütün olarak öğrenirsiniz. FlexiSPY: WhatsApp etkinliklerini izlemek için bir öteki harika alternatif, gelişmiş marifetler ve kapsamlı raporlama özellikleri sunan profesyonel bir izleme çözümü olan FlexiSPY ’dir. FlexiSPY ile, hoşlandıklarınız veya çalışanlarınız hakkında her zaman aktüel kalmak için WhatsApp konuşmalarını asıl zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca kumpaslı aralıklarla aygıt ekranının ekran görüntülerini almak için de kullanabilirsiniz, böylece ehemmiyetli hiçbir şeyi asla kaçırmazsınız. Phonesheriff: Son olarak, özellikle kolluk güçleri ve ticari kullanım vaziyetleri için planlanmış güçlü bir taşıt olan Phonesheriff Investigator ’a geliyoruz. Bir hedef aygıt ve bağlantıları üzerinde bütün hakimiyete lüzumunuz varsa, Phonesheriff Investigator bütün size göre! Tüm faalliklerin detaylı günlüklerini sağlamak için WhatsApp ve öteki popüler iletileşme uygulamalarını asıl zamanlı olarak izleyebilen kapsamlı bir vasıtadır.

Gördüğünüz gibi, WhatsApp‘ı izlemek için bir hayli harika taşıt mevcut – bu sebeple lüzumlarınız veya bütçeniz ne olursa olsun, sizin için uygun bir alternatif kesinlikle vardır! Seçim ettiğiniz makinede çevrimiçi aktiflikleri izlemeye başlamak için bugün onlara göz atın!

TikTok Keşfet Saatleri içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın