Anasayfa » Genel » Yeni karavanlar ve tekerlekli mobil evler İstanbul Fuar Merkezi ’nde görücüye çıktı

Yeni karavanlar ve tekerlekli mobil evler İstanbul Fuar Merkezi ’nde görücüye çıktı

Yeni karavan modelleri ve tekerlekli mobil evlerin görücüye çıktığı Karavan Show Eurasia kapılarını İstanbul Fuat Merkezi ’nde açtı. İşte ayrıntılar…

Doğaseverlerin merakla beklediği yeni karavan modelleri ve tekerlekli mobil evlerin görücüye çıktığı Karavan Show Eurasia başladı. 

Birleşik Fuar AŞ BİFAŞ tarafından İstanbul Fuar Merkezi`nde reelleştirilen ve geniş katılımcı yelpazesiyle turizm profesyonellerine, seyahat ve doğaseverlere son teknoloji ve tasarım ürünler sunan fuar başladı.

100 işletmenin 250 markayla katıldığı, yerli ve yabancı 30 binden fazla profesyonel ziyaretçinin beklendiği fuarda, sektörel üreticiler ve son harcayıcılar toplanıyor.

En aktüel karavan ve tekerlekli mobil ev modellerinin görücüye çıktığı fuarda, içerisinde mutfak, banyo, tuvalet, salon ve yatak odası gibi bir hayli alanı bulunduran vasıtalar meraklılarını bekliyor.

Karavan Show Eurasia`da; motokaravan, sürükleme karavan, van tipi karavan, özel emelli vasıtalar, mobil hizmet karavanları, ticari karavanlar ve seyahat römorklarına ilaveten karavan, iç dekorasyon ürünleri, güneş oturumları, uydu sistemleri, duş ve su sistemleri gibi her türlü ürün ve hizmet sağlayıcısı yer alıyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın