Anasayfa » Astroloji » 11 Haziran’a kadar dikkatli olmalıyız! Merkür Boğa burcunda…

11 Haziran’a kadar dikkatli olmalıyız! Merkür Boğa burcunda…

Astroloji dünyasının ehemmiyetli adlarından biri olan astrolog Dinçer Güner kişisel Twitter hesabı üzerinden 3 Nisan itibariyle başlayan Merkür’şöhret Boğa yolculuğunu anlattı. 11 Haziran’a kadar sürecek olan bu süreçte başımıza neler gelebileceğini ve neler yapmamız gerektiğini anlattı.

“3 Nisan haysiyetiyle Merkür Boğa burcuna geçiş yaptı. Burada 11 Haziran’a kadar seyahat edecek. Bu da hakikatinde bizim düşünce biçimimizin, konuşmamızın, karar mekanizmamızın, merak edeceğimiz şeylerin, okuyup bilgi sahibi olacağımız mevzuların azıcık daha Boğa sembolizmi ile çalışacağına işaret etmektedir. Peki, bu ne demek, şimdi bunu açalım azıcık Merkür sağlam, sürekli, sebatlı ve inatçı Boğa burcuna geçtiği zaman siz de düşünceleriniz ve kararlarınızda aynı tesiri yansıtmaya başlarsınız. Meblağlı ve güvenilir olmak ehemmiyet kazanır.”

“PARAYA VE YATIRIMA ALAKA ÇOĞALIR”

“Bilgi; kolay ve somut bir şekilde bilinmek istenir ve aktarılırken de böyle yapmak bereketli olur. Kavramak ve anlamak emin adımlarla yavaş ve hazmedilerek olur. Soyut kavramlardan çok, somut ve elle yakalanır bilgiye umursanır. Para, banka işleri yatırım, emlak, toprak alım satımı gibi mevzulara yönelim çoğalır. Sabit dalgın, tutucu, sağlamcı, pazarlık eden, mülkün iyisinden niteliklisinden kavrayan şahıslarla karşılaşabilirsiniz. İnatçılık yapmak, kararından dönmemek veya farklılığa itiraz etmek bu süreçte daha çok ortaya çıkar. Edebiyat, hoş yazı, sanat mevzuları, hoşluk, estetik, yiyecek, gıdalar, doğa, tarım gibi alanlara alaka çoğalır, konuşmaların mevzusu bunlar olabilir. Siz de bu yarıyılda kararlarınızı almakta tez etmeyin güven dinleyeceğiniz kararlar için araştırmanızı yapın, ayakları yere sağlam basan emin adımlar atın, tasarılarınızı sonradan değiştirmekten sevmeyeceğiniz için gelişigüzel fikirlere surat vermeyin, bu sebeple duyguları ve düşünceleri değişken veya fazla uçlara kayan fertlerden uzak durmaya bakın.”

SÜRATLİ KARARLAR YERİNE DAHA DÜŞÜNCEĞİMİZ BİR YARIYIL OLMALI!

“Bu yarıyıl zekamız daha çok hayatımızdaki bir hayli mevzuyu daha sağlam ve sürekli bir noktaya nasıl çekilir bunları hesaplayacak ve düşünecek. Bu süreçte azıcık dışardan gelen yeni fikirlere kapalı olabilir, fikirlerimizde elastikliği kaybedebilir, dar görüşlülük söz mevzusu olabilir. Alınan kararlar kolay değişmeyecek ve hayat geçirmek çok daha kolay olacaktır. Genel olarak bağlantıda yapıcı olmaya çalışırken öteki yandan bu vaziyet akılsal miskinlikte getirebilir, dikkatli olmakta bereket vardır. Konsantrasyon gerektiren işlerde galibiyet getirebileceği gibi bu yarıyıl bilinecek mevzular kolay kolay unutulmaz, kalıcı bilgilere sahip olunur. Uzun vadeli yatırım kararları almak, iş yatırımları yapmak, iş kontakları kurmak, parasal mevzularda kararlar almak için en yararlı yarıyıldır. Usumuz –fikrimiz azıcık para, daha iyi kazanmak, finansal mevzularda çözümler üretmek üzere çalışıyor olacak. Fikirlerimizi projelerimizi rahatlıkla paraya dönüştürebileceğiz ve başkalarına da rahatlıkla satabileceğiz dostlar! Merkür’şöhret Boğa burcuna geçişi sırasında, finansal mevzular ehemmiyet kazanabilir. Bütçe yapma, tasarruf etme ve yatırım yapma mevzularında daha fazla düşünebiliriz. Düşüncelerimizi daha sakin ve sabırlı bir biçimde ifade edebiliriz. Bu yarıyılda, süratli kararlar almaktansa, daha dalgın ve sabırlı bir yaklaşım özümsenebilir. Soyut ve teorik kavramlar yerine, somut ve uygulanabilir fikirler daha çekici gelebilir. Yaratıcı ve estetik fikirlerin ön tasarıya çıkabileceği zamanlar. Sanat, müzik, tasarım gibi alanlarda daha fazla alaka gösterebiliriz. Ayrıca, bu yarıyılda fikirlerin daha pratik bir biçimde ifade edilmesi, yaratıcı projelerin hayata geçirilmesinde takviyeci olabilir.”

İçeriği Oyla

Yorum yapın