Anasayfa » Genel » 14 Kasım Üniversiteler Tatil Mi?

14 Kasım Üniversiteler Tatil Mi?

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde 14 Kasım Üniversiteler Tatil Mi? Sualini almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize 14 Kasım üniversiteler tatil mi? Sualine Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda üniversiteler tatil olacak mı? Üniversiteler ne zaman tatil olacak? Üniversite ara tatili ne zaman? Başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

İstanbul ’da yaşanan üzücü vaka sebebiyle bazı üniversitelerin tatil olduğu hakkında bilgiler WhatsApp ve eşi uygulamalarda paylaşılıyor. Bu mevzu hakkında henüz net ve resmi bir bilgi bulunmuyor olsa da sizler için 14 Kasım üniversiteler tatil mi? Sorusunu inceledik ve altta Doğru yanıtı veriyoruz.

14 Kasım Üniversiteler Tatil Mi?

14 Kasım Üniversiteler Tatil Mi?

İstanbul ’daki bazı üniversitelerin İstanbul / İstiklal Sokağı ’nde yaşanan üzücü vaka sebebiyle tatil olduğu bilgisi WhatsApp ve eşi uygulamalarda paylaşılıyor. Henüz resmi makamlardan net ve kesin bir bilgi bulunmuyor olsa da üniversitelerin tatil olup olmayacağı mevzusunda bir ilan paylaşılır ise sizlere buradan bilgi vermiş olacağız.

Resmi kaynaklardan paylaşılmayan hiçbir bilgiye bu mevzu da inanmayınız. Mektebinizin ve üniversitenizin paylaşacağı hakikat ve Doğru bilgiye göre hareket ediniz.

Üniversite Ara Tatili Ne Zaman?

Eğitim öğretim seneyi yarı tatili 2023 – 2023 seneyi için 23 Ocak – 3 Şubat 2023 tarihleri arasında olacaktır. Tasarlanan üniversite ara tatilinin ilki 14 – 18 Kasım 2023 tarihinde yapılacak olup ikinci ara tatil ise 17 – 20 Nisan 2023 tarihinde yapılacaktır.

İkinci ara tatil Ramazan bayramı ile birleştirilmiştir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın