Anasayfa » Astroloji » 24 – 30 Nisan Haftası Burç Yorumları! Burçları bu hafta neler bekliyor?

24 – 30 Nisan Haftası Burç Yorumları! Burçları bu hafta neler bekliyor?

Merhaba sevgili okurlar, iyi haftalar…

Haftaya Ayın İkizler burcundaki seyri ile başlıyoruz. Yakalanmadan yeni çıktık ve hala yoğun tesiri altındayız öncelikle bunu unutmayalım. Bu mevzuda yazdığımız hersey hala geçerli ve tesirli. Bu hafta genel anlamda sosyalleşme, eğlenme, dolaşma, irtibat halinde olma isteğimiz yoğun olabilecek. Ama enerji yüzeysel sevinçler üzerinden ilerliyor. Haftanın ilk anında Ayın açıları geçimli ve Venüs ile kavuşumda, dolayısıyla duygusal anlamda beslenmemiz,  sevgi ilişkilerinde geçimimiz, duygusal tatminimiz yerinde gözüküyor. Yalnız fazla idealize etmeye, hakikatleri görmekte fazla iyimserliğe dolayısıyla aldanmaya, kandırılmaya sarih olabiliriz. Bu anlamda her dinlediğimiz, her gördüğümüze inanmamamız, olan bitene süre tanımamız gereken bir hafta diyebiliriz. Zati Merkür de retro ve Uranüs kavuşumlu. Ani, süprizli gündemler medyayı bolca meşgul edebilir. Güvenliğimizi ilgilendiren mevzuların reelliğinden özellikle ekstra emin olmak istemeliyiz bu hafta. Yeniden finansal mevzularda yapılan harekâtlar; atılan imzalar, uyuşmalar vb.de de, yanılgılara, aksaklılara sarih olabiliriz. Kontrolllü ilerlemeliyiz.

Uranüs kavuşumlu bir Merkür Retro söz mevzusu olduğu için, özellikle bu hafta  uçak seyahati yapacak olanlar çeşit arızlara ve dolayısıyla uçak kalkış saatlerinizde rötar yaşamaya hazırlıklı olsunlar. Elektronik ve teknolojik aletler ile alakalı arızaları bu retroda daha da yoğun görebiliriz. Ehemmiyetli bilgilerinizi yedeklemekte fayda var. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde dikkatli olmakta da… Merkür 14 Mayıs’a kadar retro hareketeinde olacak ardından 2 gün daha durağan pozisyonda kalarak 16 Mayıs itibariyle geri hareketini sonlandıracak. Bu tarihe kadar irtibat meseleleri olası. Palavra haberler, geçmişe dair mevzu ve kavramlar olabilecek hayatlarımızda. Dinlediklerimizi bir kaç kere denetlemeden inanmamalıyız. Daha Önceki dostlar, daha önceki partnerlerle yine irtibat söz mevzusu olabilecek kimilerimiz için.

24 - 30 Nisan Haftası Burç Yorumları! Burçları bu hafta neler bekliyor?

Hafta hala Güneş Plüto kareli özellikle ilk yarı daha faal olacak biçimde patlamalar, yangınlar, otorite figürleri ile meseleler muhtemel. Özellikle Boğa, Akrep, Kova ve Aslanlar için tesir yoğun. 

Merkür Uranüs kavuşumu Mars ile partil sextil açıda pazatesi günü. Evvelden planlanmıs işler, alınmış kararlar yürürlüğe konulabilir. Pek çok sansasyonel gündem sarihe çıkmaya devam edebilir. Medyada aniden parlayan haberlere şahit olabiliriz. Yarım kalan işleri bitirmek, revize etmek için harekete geçmek ismine uygun bir enerji. Geçmişinizden bireylerle süpriz karşılaşmalar yaşanabilir. Bizzat bir kısmımız için de farkındalık geliştirici vaziyetler getireceğini düşünüyorum. Dünyasal bazı vaziyetleri üst şuurdan okuyabiliriz. Karmik yosunu maharetlerimizi çalıştırabiliriz bu süreçte.

Haftanın ikinci yarısı artan tesirle Güneş ile Merkür de kavuşum halinde olacaklar. Düşüncelerimizde derinleşmemizi çoğaldırıcı bir tesir oluşturacak.

Pazartesi faal bir diğer açımız da Venüs ile Plüto arasındaki 135 lik açı. Finansal anlamda dikakt etmemiz gereken bir gün, ilişkiler ismine de krizli olabilir enerji dikkat. Özellikle akşam üstü itibariyle Ay da negatif açılar alacağı için ilişkilere, bağlantıya özen göstermeliyiz.

24 - 30 Nisan Haftası Burç Yorumları! Burçları bu hafta neler bekliyor? - Resim : 2

Salı günü Ay artık Yengeç burunda, aile, yuva, şevkat, güven daha ön tasarıda. Güneş Satürn sekstil açısı devreye giriyor. Karakterimizi daha balanslı kullanabildiğimiz, baba, eş, işveren gibi otorite kabul ettiğimiz.

figürlerden destek göreceğimiz bir enerji getiriyor. Kendimizi adadığımız şahıs ve mevzularla alakalı mesullük almaya hazır olduğumuz bir enerji dominant. Tabi Satürn nam olduğu her yerde ciddiyet de olur. Ama burada çözüm sunan bir enerji mevcut. Ve mukadderatsal, uzun vadeli yaşam amaçlarımıza dair kararlar ve alınacak destekler söz mevzusu. Salı günü öğleden sonra Ay Mars kontağı, Mars Chiron karesini tetiklerken kazalara, özellikle ev içi kazalara, yaralanmalara karşı dikkatli olmalıyız. Akşam saatlerinde ise güdü hakimiyeti yapabilirsek, duygularımızı daha  rahat ifade edebileceğimiz bir enerjide olabiliriz. Sansasyonel haberler de dinleyebiliriz yeniden.

Çarşamba günü Venüs Chiron sextili devreye giriyor. İlişkiler ismine şifalandırıcı bir açı.  Gün duygusal anlamda bizi azıcık yorabilir; git gelli, mübalağalı, üst oktavda yaşanan duygular söz mevzusu olabilir. Şifayı bulacağımız alan da sevgiyi sezebildiğimiz şahıslar, sanat, cümbüşlü etkinlikler olabilir. Kendimizi sağaltmamız gereken bir gün.  Kazalara bu gün de dikkat. Özellikle Koç, Yengeç, Oğlak ve Teraziler.

24 - 30 Nisan Haftası Burç Yorumları! Burçları bu hafta neler bekliyor? - Resim : 3

Perşembe sabah saatleri azıcık gergin sezebiliriz. Öğlene kadar iştahımız mübalağalı olabilir. Para harcamaya eğilimli olabiliriz. Öğle saatleri itibariyle manipülatif tesirler söz mevzusu, Ay Güneş karesi de manevi huzurumuzu negatif etkileyebilir. Ay Güneş Plüto T karesi de aktive olacağı için genel anlamda 

dikkatli olunması gerektiğini söylemeliyim. Cemiyet önünde olan bireylerle alakalı büyümeler yaşanabilir. Mafyatik ifşalar sosyal medya üzerinden devam edebilir ama ehemmiyetli bir tanesi geliyor olabilir bu sefer. Kazalar, patlama ve yangınlar ismine de dikkat edilmelidir. Tabi dinlediklerimizi denetlemek anlamlı merkür hem retro hem Neptün ile yarım karede …

Cuma günü Mars Chiron karesi netleşirken Ay da Aslan burcuna geçmiş olacak. Kazalara dikkat etmeye devam. Yaralanma özellikle baş, surat yaralanmalarına dikkat ediyoruz. Bir yandan da Lilith ile kavuşan Ay Merkür Uranüs kavuşumunu kareliyor olacak. Bayanlardan gelecek, 3. bireylerden gelecek ani, sansasyonel olumsuz gündemler verebilir. Bu hafta bu anlamda çok etkin gözüküyor.

24 - 30 Nisan Haftası Burç Yorumları! Burçları bu hafta neler bekliyor? - Resim : 4

Cumartesi günü öğleden sonraya kadar ikili ilişkiler ve neşe almak ismine besleyici bir gün. Finansal anlamda da yararlı. Özellikle Balık, Başak, Yay ve İkizler burçları için. Yalnızca yanılsamalara karşı dikkat diyor gökyüzü. Venüs yavaş yavaş Neptün ile kareye giderken hasta sonu itibariyle, bir sonraki hafta da dahil olmak üzere kandırılmaya sarih bir enerji verecek. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve finansal mevzularda dikkatli olunması gerekiyor açı diğer hafta netleşiyor olacak.

Pazar günü Mars Satürn 135 liği de etkisini sezdiriyor olacak. Bu gerilimli bir açıdır. Yapmak istediklerimizde mani kısıt getirebilir bizi başka yollara sevk edebilir.  Başak burcuna geçmiş olan Ay’dan da tetik alıyor bu gün süresince kazalara hastalıklara dikkat etmekte fayda var. Mars Uranüs sextil açısı da netleşecek. Bu bizi bazı aykırı kararlara yönlendirebilecek bir tesir. Başkalaşım getiren bir enerji. Ani fikir farklılıkları ve akabinde ani adımlar atmamız söz mevzusu olabilecek. İçinde bulunduğumuz zorlu şartlardan aykırı çözümlerle çıkabilmemize olanak verecek.  Enerji güdüsel çalışıyor, tesir diğer haftaya da Aklıselimli davranabilmemiz anlamlı olur böyle anlarda :

 Her zamanki gibi gelen hayırla gelsin, olan hayrımıza olsun…

Sevgilerimle… 

Haftanın tek tek burçlara getireceği tesirlere bakacak olursak.

Bu haftanın yorumlarını geçen haftaki yakalanma yazımızdaki yorumlarla beraber okumanız faydalı olcaktır okumadıysanız şayet :

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR  : Sevgili Koç Burçları; uzun vadeli ve sağlam diyebileceğimiz tesirlerle kazançlarınızda çoğalış söz mevzusu olabilir. Otorite figürlerinden bu mevzuda destek görebilirsiniz bu hafta.  Çarşamba günü yakın çevrenizle olan ilişki meselelerinizi derlemek için uygun bir gün. Hafta ortası itibariyle aile içi ilişkilerinize lğtfen dikkat. Afaki münakaşalardan uzak durun. Ev kazalarına çok dikkat edin yukarıyada detaylı verdiğim günlerede ekstra dikkatli olmanızda fayda var. Haftasonu itibariyle ev ve aile ile alakalı mevzularda bazı ani kararlar, hatta normal dışı – aykırı diyebileceğimiz stilde adımlar atmanız olası.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR : Sevgili Boğa  Burçları; bu hafta yaşamınıza dair ehemmiyetli ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz, otorite figürlerinin de desteğine yanınızı sezebilirsiniz. Babanızın, işvereninizin dayanağı gibi…  Çarşamba günü, finansal anlamda iyileştirici tesirler söz mevzusu.  Haftanın ikinci yarırı cuma günü netleşmiş olan Mars Chiron karesinin tesiri altında geçecek. Bu anlamda sizlerin özellikle trafikte dikkatli olmanızı nasihat edebiliriz. Kazalara, yaralanmalara sarih bir enerjidir bu. Yeniden 

yakın çevre, kuzen, kardeş, komşu vb. ile afaki kavgalara girmeyin bu süreçte, tesir sert olduğu için gereğinden fazla gelişebilir mevzu ve kavramlar ve civar sertleşebilir. Hafta sonu son anda tasarılarınız değişebilir ve ani bir seyahat, süpriz bir eğitim gibi gündemleriniz olabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER : Sevgili İkizler  Burçları; bu hafta hayatınızda otorite figürü olarak nitelendirdiğiniz şahıslardan, işvereniniz, eşiniz, babanız gibi, ummadığınız destekler görebilirsiniz. Yükselen ikizler iseniz, işvereniniz olma ihtimali daha yoğun. Bazı saklı kalmış mevzu ve kavramlarla alakalı da aydınlanma yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerinizdeki meseleleri şifalandırmak ismine uygun bir gün. Yeniden bir ekip estetik kaygılarınızı da giderebilirsiniz. Hafta ortası itibariyle Mars Chiron karesinin sert tesiri dominant. Yaralanmalara karşı dikkatli olun. Kazanç gider balansınız ismine de negatif çalışabilir. Giderlerinizi çoğaldırıcı bir tesir verebilir. Hafta sonu itibariyle kazançlarınızı çoğaldırmak ismine aykırı yeni adımlar geliştirebilirsiniz. Para akışındaki tıkanıklığı bu biçimde bypass edebilirisiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER : Sevgili  Yengeç Burçları; geleceğe müteveccih istek ve heveslerinizi reelleştirmeniz için destekleyici tesirlerle başlıyorsunuz haftaya. Soyal çevrenizin, yakın dostlarınızın, belki akademik bir şahsiyetin dayanağı söz mevzusu olabilir. Çarşamba günü saklı ilişkileriniz, gözlerden uzak yaşadığınız ilişkilerde iyileştirici tesirler alıyor olacaksınız. Meseleleri çözmek için hoş bir zaman dilimi. Hafta orrtası itibariyle Mars Chiron karesi tesirsin birinci evinizden alacağınızı için, sıhhatinize, fiziksel yaralanmalara karşı ekstra dikkatli olmalısınız. Güdü hakimiyeti yapmak, irtibatta balanslı olabilmek, sakarlıklara karşı temkin alabilmek, bu anlamda ivedici davranmamak sizler için çok ehemmiyetli olacak. Hafta sonu itibariyle yaşamınızdaki ana motivasyonlarınızla alakalı bazı aykırı başkalaşımlara gitmeniz söz mevzusu olabilir. Tıkanmıs sezdiğiniz mevzularda metamorfozu tecrübeleyeceksiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR : Sevgili Aslan Burçları; sizler bu hafta kariyer alanında otorite figürlerinden destek görüyor olacaksınız ve mukadderatsal bir ekip yönelimler yaşayabileceksiniz. Sağlam ve uzun vadeli kazanımlar siz mevzusu olabilecek. Terfi alabilirsiniz. Devlet dairesinde işlerinizi halledebilirsiniz. Alacağınız ödemler, servet gibi mevzulara da pozitif tesir verebilir bu görünüm.

Çarşamba günü yakın dostlarınızla var olan meselelerinizi çözebilmek ismine pozitif bir enerjin dominant. Hafta ortası itibariyle Mars Chiron karesini 12. evinizden alırken bazı hakimiyetsiz süreçler, sağlık kurumu, sakatlık, yaralanma vb. gündemler getirebilir bazı yükselen aslan burçlarına bu anlamda dikkatli olmakta fayda var. Saklı düşmanlarınızı da aktive edebilir bu görünüm ne yazık ki. Hafta sonu itibariyle yeniden kariyer ismine bazı tetikler alabilirsiniz. Özellikle tıkanmışlık sezdiğiniz alanlarda aykırı çözümler üretebileceksiniz. Sıhhatinizle alakalı da ani kararlar almanız olası. Yeni yarıyılda trend ola bilinçaltı çalışmaları ile mental olarak hafiflemek gibi…

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR : Sevgili  Başak Burçları; bu hafta yurtdışına dair mevzularda, vize müracaatları, pasaport operasyonları vb., yeniden akademik süreçlerde, meşru süreçlerde otorite figürlerinin dayanağı ile sağlam büyümelere şahit olabilirsiniz. Eğitim için yurtdışına yerleşme, seyahate çıkma vb. gündemleriniz olabilir. Çarşamba günü itibariyle kariyer alanındaki, iş dostlarınızla olan ilişkilerinizi şifalandırma ismine pozitif enerjiler dominant. Bu ücretinizde bir iyileştirme olarak da çalışabilir. Hafta ortası itibariyle Mars Chiron karesinin sert tesirleri dominant. Özellikle sosyal çevrenizdeki yakın dostlarınızla meseleler getirebilir bu sizlere. Sağ duyu ile ilerlemekte, istem geliştirmekte, 

güdüsellikten uzak durmakta fayda var. Münazaralarda uzak durmaya çalışın.Hafta sonu itibariyle geleceğe müteveccih istek ve tutkularınıza dair aykırı başkalaşımlar yaşamanız olası. Sosyal çevrenizdeki tıkanıklığı değişik bir dernek veya klübe dahil olarak aşmanız olası. Bir biçimde başkalaşıma yöneleceksiniz…

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER : Sevgili Terazi Burçları; Güneş 8. evinizde Satürn dayanağı alırken, sizler için finansal bazı süreçleri pozitif etkileyecektir. Beklediğiniz bir kredi, ödeme, servet, nafaka, prim vb. ile alakalı pozitif neticeler alabilirsiniz. Devlet dairelerindeki eyt vb. müracaatlarınız yürürlüğe girecek olabilir, ücretleriniz uyuyacak olabilir  : Sağlam ve uzun vadeli adımlara vesile olacaktır bu görünüm. Çarşamba günü itibariyle uzak akrabalarınızla olan meselelerinizi analiz etmek ismine şifalandırıcı enerjiler dominant. Hafta ortası itibariyle tesirli olacak olan Mars Chiron karesi kariyer alanında dikkatli olmanızı vurguluyor. Mobinge maruz kalbilirsiniz. İş dostlarınızla sert müzakereler söz mevzusu olabilir. Hafta sonu itibariyle kariyer alanında sezdiğiniz baskı ve yasaklamaları aşmak için aykırı yollar bulacakınız. Başkalaşım söz mevzusu bu alanda…

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER : Sevgili Akrep  Burçları; ikili ilişkiler, ortaklıklar, danışmanlıklar  ismine yeni ve sağlam adımlar atabilirsiniz bu hafta. Üstelik bunlardan hangisinden tesir alırsanız öğrenil ki uzun vadeli bir başlangıç olacak sizler için. Çarşamba günü finansal mevzularda iyileştirme tesiri mevcut. Beklediğiniz ödemeler, krediler  vb. ismine pozitif bir görünüm söz mevzusu. Hafta ortası itibariyle aktive olan Mars Chiron karesi ise uzak akrabalarınızla aranızda meselelere, sert kavgalara neden olabilir. Deniz fazla seyahatlerede kazalara sarih bir enerji yaratabilir. Yurtdışı harekâtlarınızda meselelere neden olabilir. Hafatasonu itibariyle tıkanmışlık hissetiğiniz fikir ve kararlanırınızı daha futuristik, daha aykırı olanlarıyla değiştirmeniz olası. Bazı mevzularda derin farkındalıklar yaşayacaksınız. Derinler zati sizin alanınız :

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR : Sevgili  Yay Burçları; iş yaşamınızda, çalışma civarınızda, günlük rutinlerinizde sağlam ve uzun vadeli adımlar atmanız için uygun bir enerji var. Sıhhatinizle alakalı bir rehabilitasyon, rutinlerinize sıhhatli katkılar ilave etmeniz söz mevzusu olabilecek. Çarşamba günü ikili ilişkilerinizi 

şifalandırmak ismine pozitif enerjiler alıyor olacaksınız. Meselelerinizi çözmek ismine uygun bir süreç.  Hafta ortası itibariyle aktive olan Mars Chiron karesi azıcık sevimsiz bir evden tesir alıyor. Derin fobilerinizi andırdırıcı olaylar yaşatabilir. Finansal bir ekip kayıplara neden olabilir. İşlem geçirme gündeminiz olabilir. Yaralanmalara kazalara karşı dikkatli olun. Sıhhatinize özen gösterin.  Haftasonu itibariyle derin mutasyonlar yaşamanız olası. Kendinizi tıkanmış sezdiğiniz alanlarda bambaska çözümler üretebileceksiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR : Sevgili  Oğlak Burçları;  bu hafta aşk hayatınız, çocuklarınız, hobilerinizle alakalı neşeli büyümeler, uzun  vadeli adımlar sözmevzusu olabilir. Yeni bir hobi ya da spora başlayabilir, var olanlarda ise kendinizi gösterme fırsatları bulabilirsiniz. Sebatla ilerlediğiniz mevzularda kazanımlar elde edebilirsiniz. Çarşamba itibariyle iş dostlarınız, çalışanlarınızla olan ilişkilerinizi yoluna sokmak için şifalandırıcı tesirler mevcut olacak. Hafta ortası itibariyle ikili ilişkilerinizde, ortaklılarınızda ve danısmanlık verdiğiniz bireylerle olan ilişkilerinizde gerginliklere çok sarihsiniz. Sert tesirler söz mevzusu. Afaki münakaşalardan kaçının ve aklıselimi elden 

bırakmayın. Bütün de bu alanda hafta sonu itibariyle yaşadığınız tıkanıklıkları analiz etmek ismine bir ekip aykırı farklılıklar yapmanız olası.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR : Sevgili  Kova Burçları; bu hafta aileniz, yuvanızla alakalı bazı ehemmiyetli kararlar adımlar atmanız söz mevzusu olabilir. Neşeli tesirler alıyor olacaksınız ve yapacağınız her ne olursa uzun vadeli faydasını göreceksiniz. Çarşamba günü itibariyle partneriniz veya çocuklarınızla aranızdaki mevcut ilişki meselelerinizi çözmek ismine pozitif bir görünüm mevcut. Spekülatif para piyasalarından edindiğiniz hasılatlar ismine de iyileştirici tesirler var. Hafta ortası itibariyle, iş dostlarınız, çalışanlarınız ile olan ilişkilerinizde gerginliğe sarihsiniz. Tartışmlardan kaçının bir anda yaralayıcı ebatlara erişebilir. Aynı zamanda sıhhatiniz ismine de dikkatli olunması gereken bir süreç.Kazalara yaralanmalara karşı dikkatli olun. Varsa evcil hayvanınızın sağlığına da özen gösterin. Yaralanmalara onlar da sarih olabilecekler. Hafta sonu itibariyle günlük rutinlerinizde aykırı başkalaşımlar başlatmanız olası…

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR : Sevgili  Balık Burçları; eğitim, seyahatler, ticaret hayatınız ismine desteklendiğiniz bir haftadasınız. Yeni kararlar, yeni imzalar, yeni bir araba gibi gündemleriniz olabilir. Çarşamba günü itibariyle aile fertleri ile aranızdaki meseleleri çözmek ismine şifalandırıcı tesirler mevcut. Hafta ortası itibariyle tesirli olan Mars Chiron karesi 5. evinizden etkiliyor olacak. Partner ve çocuklarınızla olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Enerji azıcık sert çalışıyor. Onların sıhhatlerini de önem vermeniz gereken bir süreç. Spor yaparken fazla zorlamayın kendinizi bu hafta. Hafta sonu itibariyle bu alandaki meseleleri gidermek için başka bir deyişle ve farklı kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın