Anasayfa » Genel » 5 LT Oksijen Tüpü Dolum Fiyatı 2023

5 LT Oksijen Tüpü Dolum Fiyatı 2023

5 lt oksijen tüpü dolum fiyatı, oksijen tüpü dolum fiyatları, 10 lt oksijen tüpü dolum fiyatı ve benzeri başlıklarda yardıma ihtiyacı olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz detaylı bir şekilde bilgi paylaşımı sunacaktır. Bu içeriğimizle birlikte siz değerli ziyaretçilerimiz 5 lt oksijen tüpü dolum fiyatı, 10 lt oksijen tüpü dolum fiyatı gibi başlıklarda bilgi almış olacaksınız.

Türkiye ’de pandeminin artması ve Covid – 19 vakalarının bir hayli yükselmesi nedeniyle oksijen tüpü konusunda büyük sorunlar yaşanıyor olmasa da bazı ziyaretçilerimiz tarafından sürekli olarak bizlere bu tüplerin dolumlarıyla alakalı olarak sorular geliyor. Birçok alanda kullanılan ve hastaların hayatını etkileyen oksijen tüpleri dolum fiyatları konusunda geniş bir içerik hazırladık.

Oksijen Tüpü Dolum Fiyatları

Ülkemiz ekonomisi nedeniyle oksijen tüpü dolum fiyatları konusunda sizlere net bir fiyat veremeyiz. Fakat genel olarak bütün firmalardaki ortalama fiyatı sizlere aktarabiliriz. Sürekli değişen fiyatlar nedeniyle dolum yapmak isteyen müşterilerde zorluk yaşıyor, hastalarına destek olamıyorlar. Kur artışı ve diğer zamlar oksijen tüplerinin birim fiyatlarının artmasına direk olarak etki etmektedir.

Oksijen tüpleri sadece hastanelerde yani sağlık sektöründe kullanılmamaktadır. Aynı zamanda sanayi sektöründe de oldukça popülerdir. Oksijen içerisindeki basınç ve bir araya gelen yanıcı oksijen nedeniyle sanayilerde çok sık bir şekilde kullanılır.

10 LT Oksijen Tüpü Dolum Fiyatı

Bugün 10 lt oksijen tüpü dolu fiyatı genel olarak tüm firmalarda 1200 TL ile 1400 TL aralığındadır. Lokasyon bazlı bu fiyat değişebilir fakat İstanbul ’da fiyatlandırma bu şekilde diyebiliriz. Eskişehir, Ankara veya diğer illerde fiyatlar daha uygun fiyatlı olabilir.

10 litrelik oksijen tüpü ortalama olarak 6 – 7 saat boyunca kullanılabilir. Kullanım süresi direk olarak basınç ile alakalı olduğundan eğer 2 bar civarında olursa ortalama 6 – 7 saat, eğer basınç değeri daha yüksek olursa 10 lt oksijen tüpünü ortalama olarak 3 – 4 saat boyunca kullanabilirsiniz.

5 Lt Oksijen Tüpü Dolum Fiyatı

Son zamlarla birlikte 5 lt oksijen tüpü de fazlasıyla fiyatta artış yaşayarak müşteriyi zor duruma sokuyor. Bugün 5 lt oksijen tüpü dolum fiyatı bütün firmalarda genel olarak 750 TL civarındadır. Kur artışı nedeniyle şu anda oksijen tüpleri bu kur artışından en çok etkilenen ürün olarak listenin ilk sıralarında yer almaktadır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın