Anasayfa » Genel » A.Aytaç Çamlıtepe

A.Aytaç Çamlıtepe

A.Aytaç Çamlıtepe Biyografisi

ETA KIŞ BAHÇESİ ANONİM İŞLETMESİNİN Kurucusu ve İdare Heyeti Başkanıdır.

A.Aytaç Çamlıtepe, 18 Ekim 1967 tarihinde İstanbul ’da doğmuştur. Bütün ismi Ali Aytaç Çamlıtepe ’dir. Aslen RİZE ARDEŞENLİ olup KOTİL ailesindendir. 1988 senesinde Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bvefatından mezun olmuştur. Askerlik eğitimini Eğirdir Dağ Komando Mektebi ve Kayseri Hava İndirme Tugayında almış, 1989-1990 senelerinde Asteğmen rütbesiyle Şırnak Cudi dağında Özel Misyon Birliğinde Dağcı-Paraşütçü Komando ve Tim Komutanı olarak misyon yapmıştır.

A.Aytaç Çamlıtepe, 1990 senesinde ENKA grubuyla Körfez savaşı boyunca Libya‘da görevlendirilmiştir. 1991 senesinde Alman RECKENDREES şirketinde misyon yapmış bu esnada İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İhtisas Programını bitirmiştir. 1993-1995 senelerinde ABD ’de State University of New York, Stony Brook ve Suffolk County Community College ’de eğitimlerine devam etmiştir.

1995-1999 seneleri arasında Alman REMA şirketinde Genel Müdür Dayanakçısı olarak misyon alırken aynı zamanda Marmara Üniversitesi Firma Fakültesi Yapım Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalında Tezli Yüksek Lisansını bitirmiştir. 1999 senesinde Alman ELITE şirketinin kuruluşunda İdareyici Ortak olarak bulunmuştur.

2003 senesinden itibaren İthal Kış Bahçesi Sistemlerinin Tasarım, Yapım, Kurulum ve Servis hizmetlerinin verilmesi emeliyle ETA KIŞ BAHÇESİ Anonim Firmayı Kurucusu olmuş ve ETA KIŞ BAHÇESİ Anonim Firmayı ’nde hali hazırda İdare Heyeti Başkanı olarak misyon yapmaktadır. Türkiye de KIŞ BAHÇESİ sektörünün büyümesinde etkin rol oynayan Aytaç ÇAMLITEPE istihdamın büyümesi ve İhracatçılar Birliği aboneliği ile Ülkemize döviz girdisi sağlamadaki katkılarıyla Kış Bahçesi sektöründe rol model olmuştur.

A.Aytaç Çamlıtepe eğitim yaşamına hali hazırda Anadolu Üniversitesi AÖF ADALET Ön Lisans programında devam etmektedir.

A.Aytaç Çamlıtepe Yıldız Teknik Üniversitesi Hisarüstü Kuruluşları Kurucusu ve İdare Heyeti Aboneliği misyonlarında bulunmuştur. Beynelmilel Rotary 2420. Bölge Suadiye Rotary Kulübü Derneğinde Gençlik Kurulu Başkanlığı ve Genel Sekreterlik misyonlarında, Rotary2420. Bölgede İş Hizmetleri Kurulunda misyon yapmıştır.

Paraşütçülük, Dağcılık, Kayak, Dalgıçlık ve Motor istekleri olan ÇAMLITEPE evli ve iki çocuk babasıdır.

İrtibat Balakaları :
Eta Yapı Anonim Firmayı
Eta Alman&İngiliz Kış Bahçesi ve Pencere Sistemleri
Tel: +90216 660 01 01
Fax: +90216 660 01 02
Gsm: +90532 343 22 22
E-mail: [email protected]
Web: www.etakisbahcesi.com
Adres: Ferhatpaşa Mah. Karadeniz Cad. No:76
Ataşehir 34888 İstanbul- Türkiye

İçeriği Oyla

Yorum yapın