Anasayfa » Genel » Ah Belinda filminin yayın saati belli oldu! Ah Belinda’nın konusu ne, oyuncuları kimler? Ah Belinda nereden izlenecek?

Ah Belinda filminin yayın saati belli oldu! Ah Belinda’nın konusu ne, oyuncuları kimler? Ah Belinda nereden izlenecek?

Nisan ayına henüz girmeden yeni bir liste yayınlayan ve söz mevzusu listede nisan ayında yayına girecek olan yeni dizi ve filmlere yer veren Netflix platformu, Ah Belinda filmini de müjdelemişti. Yıllar evvel akılda oyuncu Müjde Ar ’ın başrolünde olduğu Ah Belinda filminin yeni versiyonu ile izleyicinin alkışına sunulacağını belirtmiş olan Netflix platformu, izleyicileri heyecanlandıran yeni bir açıklamaya imzalaydı.

Mevzusu itibari ile oldukça dikkat çekici olan ve bu neden ile de nisan ayında yayına girecek olduğu duyurulduğundan beri coşku ile beklenen Ah Belinda filmi için yeni bir açıklama yapıldı. Netflix platformu, filmin saat kaçta yayına gireceğini üyeleri ile paylaştı. Peki, Ah Belinda ne zaman yayınlanacak? Ah Belinda filminde kimler oynuyor, filmin mevzusu ne?

AH BELİNDA FİLMİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

İlk olarak 1986 senesinde yayınlanan ve başrolünde akılda sanatçı Müjde Ar ’a yer veren Ah Belinde filmi, yeni versiyonu ile Netflix ’te yayınlanacak. Mevzusu itibari ile izleyiciyi şimdiden heyecanlandıran filme ait yeni bir açıklama yayınlayan Netflix platformu, Ah Belinda ’nın 7 Nisan 2023 Cuma bugün günü saat 20:00 itibari ile yayına girecek olduğunu bildirdi.

AH BELİNDA FİLMİNİN MEVZUSU NE, OYUNCULARI KİMLER?

Ah Belinda filminin yayın saati belli oldu! Ah Belinda'nın konusu ne, oyuncuları kimler? Ah Belinda nereden izlenecek?

Son yarıyıllarda giderek daha da popülerleşen daha önceki film/ dizi uyarlamalarına ayak uyduran Ah Belinda filmi, bu akşam saat 20:00 itibari ile izlenebilecek. Dizide, genç oyuncu Dilara ’nın “Belinda” adlı şampuanın reklam filminde oynadıktan sonra bir anda 2 çocuklu bankacı Handan Hanım ’a dönüşmesi işlenecek. Filmin oyuncu kadrosunda bulunan ünlü adlar ise şu biçimde:

Neslihan Atagül, Necip Memilli, Serkan Çayoğlu, Beril Pozam, Meral Çetinkaya, Gamze Karaduman, Efe Tuncer, Kamil Güler, Sacide Taşaner, Anıl Çelik.

İçeriği Oyla

Yorum yapın