Anasayfa » Rehber » Pokemon Kaç Bölüm? Pokemon Karakterleri (Doğru Cevap)

Pokemon Kaç Bölüm? Pokemon Karakterleri (Doğru Cevap)

Pokemon kaç bölüm? Sualini sık bir biçimde alıyoruz. Pokemon, video oyunları, ticari kartlar, animasyon şovları ve filmleri kapsayan son derece popüler bir seridir. Pokemon 20 seneyi aşkın bir vakittir piyasada ve yakın zamanda yavaşlama bulgusu göstermiyor.

Tutmak, eğitmek, savaşmak ve değiş tokuş etmek için suratlarca değişik Pokemon cinsi vardır. Her bir Pokemon ’un kendi güçlü ve cılız güzergahları vardır ve güçlü ekipler oluşturmak için birbirleriyle beraber kullanılabilirler. Peki, Pokemon kaç bölüm? Pokemon şahsiyetleri neler? İşte sizlere Doğru yanıtı!

Pokemon Kaç Bölüm?

Pokemon Kaç Bölüm?

Pokemon ’un toplam 721 bölümü var ve bu da onu tarihin en uzun soluklu animasyon dizilerinden biri yapar.

Anime, öbür eğitmenlerle savaşmak ve savaşları kazanmak için dostları ve Pokemon ’larıyla dünyayı gezen Ash isimli genç bir çocuğun öyküsünü anlatıyor. Yol süresince değişik kültürler hakkında bilgi edinir, dünyanın her yerinden yeni dostlar edinir ve bir hayli efsanevi Pokemon ile karşılaşır.

İster nostalji için izleyin, ister yalnızca Pokemon ’un sunduğu her şeyi tutmak isteyin, bu banal anime serisinde herkes için bir şeyler var! Şayet henüz izlemeye başlamadıysanız, şimdi netlikle bütün zamanı.

Pokemon Şahsiyetleri Listesi

En hoşlanılan Pokemon kişiliklerinden biri Pikachu ’dur. Uzun kulakları ve yıldırım eforları olan ufak sarı fare eşi bir mahlukat. Genellikle son derece dinamik ve afacan olarak tasvir edilir, bu da onu her yaştan hayranın gözdesi yapar. İster Pokemon video oyunlarından birini oynuyor ister TV dizisinin bir bölümşanı izliyor olun, Pikachu ’yu bir noktada iş başında görme olasılığınız yüksek!

Ash Ketchum Pikachu Charmander- Semender Squirtle Jigglypuff Butterfree Pidgeot Raticate Primeape Haunter Bulbasaur Caterpie Pidgey Rattata Poliwag Sandshrew Zubat Vileplume Psyduck Drowzee Ho-Oh Hitmonlee Stunfisk Trubish Victreebel Chatot Mudkip Magikarp Snorlax

Pokemon En Güçlü Şahsiyet

Pokemon, aralarından tercih yapabileceğiniz suratlarca değişik kişilikle dünyanın en popüler video oyunu serilerinden biridir. Her kişiliğin kendine özgü güçlü ve cılız güzergahları vardır, bu da hangisinin en iyi biçimde kullanılacağını öğrenmeyi güçleştirir.

Pokemon kâinatındaki en güçlü kişiliklerden biri Mewtwo ’dur. Fantastik psişik eforları ve eşsiz eforu ile savaşta rastgele bir rakibi basitçe alt edebilir. Ancak ciddi yumruklar da atabilen çok Doğrultulu bir dövüşçü arıyorsanız, Charizard en iyi alternatifiniz olabilir.

Anime Yapma Sitesi içeriğimize göz atmayı unutmayın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın