Anasayfa » Genel » Altcoin’de Yeni Gözde Belli Oldu! Coinbase Duyuruyu Yaptı, Fiyatı Fırladı!

Altcoin’de Yeni Gözde Belli Oldu! Coinbase Duyuruyu Yaptı, Fiyatı Fırladı!

Hedera Coin HBAR Token yatırımcıların yeni gözdesi oldu. Bunun nedeni ise popüler kripto para borsası Coinbase Hedera Coin’i listeleyeceğini duyurması oldu. Resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım sonrası HBAR Token’in maliyeti de pik yaptı. Peki Hedera token nedir, nasıl alınır? Altcoin’de Yeni Gözde Emin Oldu! Coinbase İlanı Yaptı, Maliyeti Fırladı!

Coinbase altcoin listeleyeceğini duyurdu, maliyet fırladı gitti. HBAR Token ya da Hedera yeni nesili altcoinlerin gözdesi vaziyetinde. Listeleme haberinin ardından yüzde 7’lik bir atlama kaydolan Hedera Token HBAR TOKEN 0,0672 dolar harekât görüyor. Listeleme haberiyle kısa zamanlığına pik yaptıktan sonra düzenlemeden kaçamadı.

Hedera Hashgraph olarak öğrenilen HBAR Token, yeni nesil altcoinler arasını dikkat topluyor. Şu gizemeler Hedera Hashgraph maliyeti de oldukça iyi bir seyirde.

HEDERA NEDİR?

Hedera Hashgraph ’in yerel token ’ı HBAR, geliştiricilerin ağ hizmetleri uslu kontratlar gibi, müracaat fiyatları ödemeleri yapması, merkezsiz uygulamaları çalıştırmak, eş seviyeler arası ödemeler ve ağı gözetmek emelli kullanılır.

Hedera bir blockchain değildir. Sabrettiği teknolojinin ismi DAG olarak öğrenilir. Yönlendirilşmiş Döngüsel Grafik’Tir.

Altcoin'de Yeni Gözde Belli Oldu! Coinbase Duyuruyu Yaptı, Fiyatı Fırladı!

Hedera Hashgraph nasıl çalışır?

Dünyanın dört bir yanından 19 çok halklı firmadan oluşan bir konsey, küresel olarak milyonlarca node çalışacak platformu ve yazılımı idarıyor. Konsensüse erişmek için, madencilik yerine, Hashgraph üzerindeki node ’ler birbirleriyle “söylenti” yaparak ağın harekât geçmişine ait anekdotları karşılaştırır.

Node ’lar söylenti yaparken birkaç “ünlü şahit” seçerler. Her şahit bir hadise veya operasyondur ve sürecin başlarında düğümlere iletildiklerinden ünlü olurlar. Seçilen düğümler daha sonra düğümlerin çoğunda bu ünlü şahitler hakkındaki söylentileri karşılaştırır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın