Anasayfa » Genel » Andropoz Rus oyuncu Kim? Yuliia Sobol kaç yaşında, nereli, İnstagram adresi?

Andropoz Rus oyuncu Kim? Yuliia Sobol kaç yaşında, nereli, İnstagram adresi?

Netflix’in orjinal dizisi Andropoz dizisi mevzusu ve oyuncu kadrosu ile izleyicilerin alakasını çekti. Andropoz dizisinde ‘Svetlana’ şahsiyetine hayat veren, Rus oyuncu olarak öğrenilen Yuliia Sobol’un kim olduğu en çok incelenen mevzular arasında yer alıyor. Dizide hoşluğu, muhteşem fiziği ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine sürükleyen Yuliia Sobol, izleyicilerinden bütün puan aldı. Özellikle dizide Yuliia Sobol’u yakından takip edenler, nereli ve kaç yaşında olduğunu incelemektedir. Peki Andropoz Rus oyuncu Kim? Yuliia Sobol kaç yaşında, nereli, İnstagram adresi?

Andropoz Rus oyuncu Kim? Yuliia Sobol kaç yaşında, nereli, İnstagram adresi?

YULLİA SOBOL KİMDİR?

Andropoz dizisinde ‘Svetlana’ şahsiyetine hayat veren rus oyuncu olarak öğrenilen Yuliia Sobol’un kim olduğu en çok incelenen mevzular arasında yer alıyor. Hayatını Roma’da sürdürmektedir. Ukrayna doğumlu oyuncu Ukraynaca, Rusça, İngilizce, Türkçe ve İtalyanca dillerini öğrenmektedir. Tabiatı ve natürel hayatı seven zaferli oyuuncu, Sanatı ve atları beğenmektedir. Don Matteo, Devils, DOC Nelle Tue Mani ve A Classic Horror Story gibi üretimlerde rol almıştır.

YULLİA SOBOL NERELİ

1995 senesinde Ukrayna’da doğan Yuliia Sobol, Ukraynalı’dır.

YULLİA SOBOL KAÇ YAŞINDA?

1995 doğumlu Yuliia Sobol, günümüzde 25 yaşındadır.

YULLİA SOBOL NERELERDE OYNAMIŞTIR?

Don Matteo, Devils, DOC Nelle Tue Mani ve A Classic Horror Story gibi üretimlerde rol almıştır.

2016 senesinde yayınlanan “Children ve the Night” adlı İtalyan fobi filmlerinde oynayan Yullia Sobol, “A Girl of No Importance” isimli filimde de rol almıştır. Şimdilerde Netflix Türkiye platformunda yayınlanan Andropoz isimli dizide rol almaktadır.

 

5/5 - (1 Oy)

Yorum yapın