Anasayfa » Genel » Aradığınız Kişi Şu Anda Meşgul Nasıl Yapılır 2023

Aradığınız Kişi Şu Anda Meşgul Nasıl Yapılır 2023

Aradığınız birey şu anda meşgul nasıl yapılır, aradığınız birey şuanda meşgul ne demek, aradığınız birey şuanda meşgul sinyal sesinden sonra mesajınıza vazgeçebilirsiniz eşi olan başlıkların her birisi için desteğe gereksiniminiz varsa bu içeriğimiz sizlere destekçi olabilir. Aradığınız birey şu anda meşgul nasıl yapılır diyorsanız hemen sizlere anlatımını asıllaştıralım.

Sizi arayan birisine meşgul çalmasını istiyorsanız ve arayan bireye ‘ ’Aradığınız birey şu anda meşgul ’ ’ çalsın diyorsanız telefonunuzun arama ekranını açın ve #43# ’yi tuşlayın. Bunu yaptığınız taktirde telefonunuza siz birisiyle konuşurken öteki bir birey aramaya çalışırsa ‘ ’Meşgul sesi ’ ’ çıkacaktır.

Aradığınız numara şu anda meşgul nasıl yapılır

Android telefonlar için misalini veriyoruz. Şayet bu ayarı yapmak istiyorsanız telefonunuzun rehber uygulamasını açın ve uygulama üzerinden ekranın sağ üst tarafında yer alan ‘ ’Daha fazla ’ ’ alternatifine tıklayın. Tıkladığınız zaman karşınıza bir ekran çıkacak ve bu ekrandan ‘ ’Ayarlar ’ ’ alternatifine tıklayın. Arama ayarları sayfasından ‘ ’Öteki ayarlar ’ ’ kısmına geçiniz ve bu sayfadan ‘ ’Arama bekletme ’ ’ alternatifini etkin hale getiriniz.

Turkcell Aradığınız Birey Şu Anda Meşgul Nasıl Yapılır

Telefonunuzda bu ayarı yapamadıysanız telefonunuzun arama kısmına girin ve *43# veya #43# tuşlarına basınız. Her ikisinden bir tanesi size bu mevzuda destekçi olacaktır ve bu özelliği etkin edecektir.

Dolaysız Hat Meşgul Ne Demek

Bir hattın meşgul çalmasındaki nedenler birden fazladır. Fakat en çok iki değişik nedenden dolayı bu dolaysız hat meşgul hadiseyi ortaya çıkar. Şayet bir hat meşgul çalışıyorsa aramaya çalıştığınız birey bir başkasıyla görüşüyor olabilir. Veya aramaya çalıştığınız bireyi ararken direk meşgul çalıyorsa bunun nedeni sizi yasaklamış olmasıdır.

Telefon Çalmadan Meşgule Düşüyor Ne Demek

Telefon ilk aramada meşgule düşüyor diyorsanız bu gidişat aramaya çalıştığınız şahsın sizi yasaklamış olmasından kaynaklıdır. Birden fazla aramayı sınayınız ve her keresinde telefon kesintisiz ‘ ’meşgul ’ ’ çalıyorsa öğreniniz ki yasaklanmışsınız. Sualin çözümü için karşı tarafla bağlantıya geçerek maninin kaldırmasını istemelisiniz.

Samsung Arama Bekletme Nasıl Yapılır

Ayarlar kısmına giriniz ve çıkan sayfadan ‘ ’Öteki ayarlar ’ ’ kısmına giriş yapınız. Bu sayfadan ‘ ’Arama / Çağrı bekletme ’ ’ kısmına girerek Samsung Arama Bekletme özelliğini etkin ediniz.

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın