Anasayfa » Astroloji » Aurasıyla sizi kendine aşık edecek 3 burç….

Aurasıyla sizi kendine aşık edecek 3 burç….

Etrafınızdaki bazı bireyler dikkat toplamak için ekstra bir mücadele göstermez. Onların üzerinde sanki doğuştan gelen bir ışık vardır. İlgi çekici oldukları için herkes onların hakkındaki her şeyi merak eder. Bazen yıllarca zaman geçirdiğiniz şahıstan etkilenmezseniz. Bazen de 5 dakika etkilenmeniz için yetebilir. Peki hangi 3 burcun enerjisi azamidir? İşte cevabı…

KOÇ BURCU

21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında doğan ve ateş elementine sahip olan bireyler koç burcudur. Koç burçları genel özellikleri haysiyetiyle kendi hudutlarının aşırısıyla farkında olan ve özgür ruh yapısına sahip şahıslardır.

Koç burçları enerjileriyle her zaman civarda dikkat toplayan bir yapıya sahip olurlarken, kendilerine olan öz güvenleri bu gidişatın pekişmesine takviyeci olur. Kişilikleri dolayısıyla en minik bir vakada dahi ateşli davranışlar sergileyebilmektedirler.

ASLAN BURCU

22 Temmuz-23 Ağustos tarihleri arasında doğan ve ateş elementine sahip olan bireyler aslan burçlarıdır. Aslan burçları hadiselere karşı bakış açılarıyla çevresinde bulunan insanların dikkatini sürüklemeye muvaffak olurken aynı zamanda konuşma stiliyle insanları kolay bir biçimde ağına düşürebilmektedir.

Dış görünüşünden kullandığı parfüme kadar pek çok hususa dikkat eden aslan burçları, kahve içerken dahi insanların kendisinden etkilenmesini sağlayabilir. Adamcıl ve enerjik yapıları ilişkilerini her daman taze yakalamasına neden olur.

AKREP BURCU

23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında doğan ve su elementine sahip olan bireyler akrep burcudur. Akrep burçları genel özellikleri haysiyetiyle kendi sözlerinin dinlenmesini isteyen ve karşısında bulunan insana aynı saygı çerçevesinden ney yazık ki bakamayan şahıslardır.

Duygusallıklarının güçlü olması onların ilişki içerisinde mutlu ve sahici davranışlar sergilemelerine neden olurken akrep burçları ilişki içerisinde de genel haysiyetiyle kendi isteklerinin hakikatleşmesini dilerler. Aksi vaziyet ile karşı karşıya kalınması gidişatında çirkinleşebilmektedirler.

İçeriği Oyla

Yorum yapın