Anasayfa » Genel » Avatar, tam 13 yıl sonra geri döndü! Avatar 2: Su Yolu vizyona girdi! Avatar 2 konusu ne, oyuncuları kimler?

Avatar, tam 13 yıl sonra geri döndü! Avatar 2: Su Yolu vizyona girdi! Avatar 2 konusu ne, oyuncuları kimler?

TV ekranlarında yayınlanan içeriklerin takibi her an olasıyken beyaz perdede film izleme uğrunu tutmak her daim olası olmuyor. Özellikle son yarıyıllarda rekor seviyelere erişen sinema bileti maliyetleri nedeni ile film izleme hobilerini daha hakikatleştiremeyen yurttaşlar, yeniden de vizyona yeni giren imalleri takip etmeden yapamıyor.

Yeni imalleri takip eden ve kendisine uygun bir filmin vizyonda olup olmadığını merak eden sinema sevlere, bütün 13 sene sonra müthiş bir sürpriz yapıldı. 2009 senesinde vizyona giren Avatar, 13 sene sonra 2 ’inci filmi ile beyaz perdede yayınlanmaya başladı.

İnanılmaz ve bilim kurgu içerikli filmleri hoşlananların dikkatlerini sürükleyen Avatar 2: Su Yolu, son yarıyıllarda arama motorlarında sinema sektörü ismine en çok denetlenen mevzu başlıklarından birisi oldu. Sinema Sevler 13 sene sonra dönen Avatar ’ın mevzusunun nasıl tanımlandığını, filmin oyuncu kadrosunun kimlerden oluştuğunu ve en ehemmiyetlisi de Avatar 2 sinema bileti maliyetlerini merak ediyorlar.

AVATAR 2: SU YOLU FİLMİNİN MEVZUSU

Avatar, tam 13 yıl sonra geri döndü! Avatar 2: Su Yolu vizyona girdi! Avatar 2 konusu ne, oyuncuları kimler?

Bilimkurgu ve inanılmaz cinsindeki Avatar 2: The Way of Water ya da Türkçe tercümesi ile Avatar 2: Su Yolu, geçtiğimiz günlerde vizyona girdi. 2009 senesinde gişe rekorları kıran ilk filminin ardından tekerrür rejisör koltuğuna oturan James Cameron, ikinci filmini devam kalitesinde çekti. Aşamanın daha derinden ele alındığı yeni filmde, ilk senenin üzerinden birkaç sene geçmiş olarak gösteriliyor. Neytiri ve Jake Sully kendi ailelerini artık kurmuştur. Ancak ikilinin daha önceki düşmanları geri dönmüştür. Bu neden ile konutlarını terk etmek vaziyetinde kalan Neytiri ve Jake Sully, Pandora ’yı bulguya çıkarlar.

AVATAR 2: SU YOLU OYUNCULARI KİMLER?

13 yaş üzeri herkese sarih olan filmin oyuncu kadrosu şu biçimde:

Joel David Moore Cliff Curtis Kate Winslet Stephen Lang Sigourney Weaver Zoe Saldana Sam Worthington

İçeriği Oyla

Yorum yapın