Anasayfa » Genel » Bahar Şahin

Bahar Şahin

Bahar Şahin Biyografisi

2017 senesinde Fox Tv ekranlarında yayınlanan “Kayıtdışı” isimli dizide İnci kişiliğini canlandırdı.

Bahar Şahin, 26 Mayıs 1997 tarihinde Ankara ’da doğmuştur. Aslen Artvinlidir. 14 yaşında iken anne ve babası boşandıktan sonra İstanbul ’a yerleşerek eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Mektepli iken mektebin tiyatro takımlarına katıldı. Ankara Altındağ Gençlik Merkez ’inde tiyatro ekibine dahil oldu.

Oyuncu Ufuk Özkan teyzesi Nazan Güneş ’in eşidir.

İstanbul ’da iken bir gece ailece akşam yemeğinde iken imalci Arzu Eğmir ile kısmet yapıtı tanışıp sonrasında “O Hayat Benim” dizisinin rejisörlerinden Rejisör Merve Girgin ile tanıştırdı. Ve “O Hayat Benim” dizisinde oynamaya başladı.

Bir mecmuaya yolladığı resimlerle birinci oldu ve kapakta yer aldı.

Bahar Şahin, oyunculuk eğitimi aldıktan sonra 2016 senesinde Fox Tv ’de yayınlanan başrolü Keremcem ve Ezgi Asaroğlu ’nun paylaştığı “O Hayat Benim” dizisinde 4 sezon müge kişiliğini oynadı. O Hayat Benim dizisinden ufaladıktan sonra TRT1 ’de yayınlanan “Lise Devriyesi” isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

2017 senesinde Fox Tv ekranlarında yayınlanan, rejisörlüğünü Cevdet Mercan ’ın yaptığı “Kayıtdışı” isimli dizinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert ve İsmail Hacıoğlu, Bahar Şahin, Serdar Orçin, Rutkay Aziz, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, Tugay Mercan, Kadim Yaşar, Müge Boz gibi oyuncular yer almaktadır.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – Kayıtdışı İnci TV Dizisi
2017 – OHA Diyorum Sinema Filmi
2017 – Lise Devriyesi Işıl TV Dizisi
2016 – Pepee: Birlik Zamanı Liko -Seslendirme Sinema Filmi
2014 – 2016 – O Hayat Benim Toplam 4. Sezon Müge TV Dizisi

İçeriği Oyla

Yorum yapın