Anasayfa » Genel » Bahar Sevinç

Bahar Sevinç

Bahar Sevinç Biyografisi

Survivor 2023 müsabakasında namlılar ekibinde yarışacak.
Bahar Sevinç, 1996 senesinde doğmuştur. Annesinin ismi Sibel Saracoğlu ’dur. Lefkoşa Atatürk İş Lisesi Grafik Tasarım ve Resim Alanında okudu. Üniversite eğitimini bitirdiği KKTC, Girne ’de Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bvefatından 2019 senesinde mezun oldu

Bahar Sevinç, 2018 senesinde Ankara ’da tertip edilen 14. Minik Hanımlar Minik Beyler Beynelmilel Çocuk Tiyatroları Şenliği ’nde; Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bvefatı oyuncuları olarak 29-30 Nisan 2018 Tarihlerinde “Ormandaki Süpriz” oyunu ile sahneye çıktı. Ayrıca 25 Nisan 2018 tarihinde Levent Suner rejisörlüğünde İtalyan yazar Dario Fo ’nun “Kadın Oyunları” isimli tiyatro oyunu ile Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Bvefatı sahnesinde Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bvefatı dördüncü sınıf talebeleri oyuncuları olarak bu oyunda da oynadı.

Yoga eğitmenliği yapan Bahar Sevinç, aynı zamanda Pilates ve Fitness eğitmenliği de yapmaktadır.

18 Ocak 2023 tarihinde yedeklerden müsabakaya katılan Bahar Sevinç, Survivor 2023 müsabakasında namlılar ekibinde yarışacak.

9 Ocak 2023 akşamı Acun Ilıcalı ’nın Tv8 kanalında başlayan Survivor 2023 müsabakasında namlılar ekibinde gönüllülere karşı; İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin Onur Karaoğuz, Barış Özbek, Merve Aydın basketbolcu, Batuhan Karacakaya, Hikaye Çelik, Cemal Hünal, Bahar Sevinç, Sergen Bayar yarışacak.

Gönüllüler ekibinde ise; Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Tutuş, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora, Baran Köse, Duygu Serap Salman yarışacak.

İçeriği Oyla

Yorum yapın