Anasayfa » Gezilecek Yerler » Bakırköy Cumhuriyet Meydanı Nasıl Giderim

Bakırköy Cumhuriyet Meydanı Nasıl Giderim

Bakırköy Cumhuriyet Alanı Nerede, Bakırköy Cumhuriyet Alanı Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bakırköy Cumhuriyet Alanı Nerede

Bakırköy Cumhuriyet Alanı nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Osmaniye, Taş Ocakları Yolu No:20, 34146 Bakırköy/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Cumhuriyet Alanı Nasıl Giderim

Bakırköy Cumhuriyet Alanı Nasıl Giderim, Bakırköy Cumhuriyet Alanı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bakırköy Cumhuriyet Alanı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

98H Başakşehir Metrokent / Bakırköy Doğrultuyu E-57 Esenkent 71T Ataköy 9.-10.Kısım / Bakırköy Doğrultuyu 72T Harbiye 73B İstanbul Akvaryum 76 Beylikdüzü 76B Cihangir Mahallesi 76C Büyükçekmece / Son Durak 76c Doğrultuyu 76V Vaditepe 76Y İhlasmarmara Konutlari 79B Kayaşehir 89YB Kanuni Sultan Süleyman 94A Zuhuratbaba / Yesılköy Doğrultuyu 94Y Yeşilpınar 98 Fenertepe Peronlar / Yenıbosna Doğrultuyu 98A Göztepe Mahallesi 98AB Toki Atakent Spor Lisesi 98B Kuyumcukent 98D Yeni Mahalle Metro 98E Basın Tesisleri Son Durak

 

Bakırköy Cumhuriyet Alanı Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın