Anasayfa » Gezilecek Yerler » Validebağ Korusu Nasıl Giderim

Validebağ Korusu Nasıl Giderim

Validebağ Korusu Nerede, Validebağ Korusu Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Validebağ Korusu Nerede

Validebağ Korusu nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Altunizade, 34662 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Validebağ Korusu Nasıl Giderim

Validebağ Korusu Nasıl Giderim, Validebağ Korusu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öbür erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir biçimde telefon numarasıyla bağlantıya geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Validebağ Korusu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

MİNİBÜS: C-57 Ümraniye MİNİBÜS: C-76 Kirazlıtepe MİNİBÜS: C-76 Polis Hastenesi 5 Harem Peronlar / Üsküdar İstikameti 11T Harem Peronlar 2 / Son Durak İstikameti 12C Üsküdar Devlet Sağlık Kurumu 14C Üsküdar Devlet Sağlık Kurumu 6 Harem Peronlar 2 / Son Durak İstikameti

 

Validebağ Korusu Nasıl Giderim

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın