Anasayfa » Genel » Bella Coin Yorum 2023

Bella Coin Yorum 2023

Bella Coin olarak öğrenilen Bella Protocol BEL, kripto bankacılığı mevzusunda tüm işlevleri daha ulaşılabilir kılmanın yanında daha kolay bir hale getirmek emeliyle planlanmıştır. DeFi ürünlerini de içerisine alan bir biçimde kutu halinde olan bu blok zincirinin yerel kripto para üniteyi ise BEL ’dir.

Yavaş harekât görmekte olan blok zincirlerindeki meseleleri ortadan kaldırmak emeliyle yeni bir kullanıcı tecrübeyi ortaya koyan Bella Coin aynı zamanda kolaya indirgenmiş DeFi uslu havuz sistemi özelliği ile de kullanıcıların sıfır gas fiyatıyla harekât yapmasına imkân sağlamaktadır. En iyi getirilere sahip olabilmek ismine yenilikler sunan bu blok zinciri Binance ’in Launchpool platformu üzerindeki ilk projelerindendir.

ARPA takımı tarafından oluşturulan Bella Coin projesi Ledger Capital ve Arrington XRP Capital gibi ehemmiyetli pek çok işletme tarafından da yatırım almayı muvaffak olmuştur.

Bella Coin BEL Nedir?

Bella Protocol ’un yerek kripto para ünitelerinden olan Bella Coin Token, ekosistemin ehemmiyetli bileşenlerindendir. Bir ödül tokeni olarak kullanıcılarına idare izni veren blok zincirinde özel indirimler elde etmek ve stake ödüllerinden faydalanmakta basmakalıptır.

Bella Coin sahipleri gelecek ismine karar almak için tokenlerini kullanarak rey verme hakkına sahiptirler. Stake edilebilir bir yapıya da sahip olduklarından pasif kazanç elde etmekte muhtemel olabilmektedir.

Bella Coin BEL Nasıl Alınır?

Bella Protocol ’un idare tokeni olan Bella Coin ’i almak isteyenler öncelikle bir kripto para borsasına abone olmak gidişatındadır. Binance, Gate.io, Bithumb, Uniswap V2, Sushiswap gibi borsalarda Bella Coin listelenmektedir. Bu cins borsalara abone olunarak Bella Coin satın alınabilmektedir.

Bella Coin BEL Yorum

Bella Coin her ne kadar mobil POS uygulama sistemleri için bir finans vasıtayı olarak piyasaya çıkmış olsa da madencilere sağladığı faydalar göz arkasını edilmemektedir.

• Madenciler hasılatlarını 7, 15 ve 30 günlük periyotlar halinde sistem içerisinde yakalamaları vaziyetinde %60 ’a kadar varan faiz getirisi elde edebilirler. Bu fonlama ile birlikte piyasada daha fazla Bella Coin kalacağından cazip bir finansman modeli ortaya çıkmaktadır.

• Faiz harekâtlarını kendisi içerisinde oluşturan Bella Coin, gördüğü yeni arzlarla beraber sadık bir topluluğa hizmet ederek piyasada sağlam yerini her zaman sağlam meblağ.

• Binance, Alphabit, The Force Protokol gibi finans dünyasının büyük oyuncuları Bella Coin ’i seçim etmektedirler.

Bella Coin BEL Hangi Borsada?

Bella Coin altta sıralanmış olan borsalarda harekât görmektedir:

• MXC
• Binance
• RockX
• Hotbit

İçeriği Oyla

Yorum yapın