Anasayfa » Genel » Ben Bu Cihana Sığmazam Leyla Kim? Ebru Özkan Saban Kim, kaç yaşında, nereli, evli mi?

Ben Bu Cihana Sığmazam Leyla Kim? Ebru Özkan Saban Kim, kaç yaşında, nereli, evli mi?

Ben Bu Kâinata Sığmazam Leyla Türk; kocasının vefat haberi ile beraber hamile olduğunun haberini aynı gün içerisinde alan asil bir kadın ve Cezayir Türk’ün hayat dostudur. Hayatı süresince Cezayir ’den bildikleriyle hayata her zaman şükreder ve direnir. Eşinin yokluğunda annesi olarak bildiği Gülendam Türk’le birlikte ailesini ayakta yakalamaktadır.

Ben Bu Kâinata Sığmazam Leyla Türk Kim?

Ben Bu Kâinata Sığmazam Leyla Türk şahsiyetini canlandıran asılda Ebru Özkan Saban ’dır. Cezayir Türk ile evlenerek yaşamanın ne kadar güç geçeceğini en başından bu yana kabul eden Leyla Türk, asil ve vicdanlı bir kadından ibarettir. Ebru Özkan Saban kaç yaşında, aslen nereli ve Evli midir?

Ebru Özkan Saban Kim?

Ebru Özkan Saban, 18 Kasım 1978 tarihinde Ankara ’da dünyaya gelmiştir. Ankara ’da bir süre yaşadıktan sonra Ankara Üniversitesi ’nde eğitim alan Saban, oyunculuk kariyerine çok erken yaşlarda start vermiştir.

Ben Bu Cihana Sığmazam Leyla Türk

Oyunculuğun yanı gizeme uzun boyu ve düzgün fiziği sayesinde bir yarıyıl modellik de yapan Ebru Özkan Saban, Kabuslar Evi: Bir Kış Masalı isimli filmde kariyerine başlamıştır. Hanımın Çiftliği dizisinde sergilediği Halide şahsiyetiyle isminden söz ettiren Saban, Paramparça dizisinde Dilara kişiliğine hayat vermiştir.

2016 senesinde kendisi gibi oyuncu olan Ertan Saban ile evlenerek dünya evine giren Ebru Özkan Saban son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu isimli dizide rol almıştır.

Ebru Özkan Saban, Instagram ’da @ebruozkan__ hesabını kullanmaktadır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Leyla Türk

Ebru Özkan Saban Oynadığı Diziler

1. 2014- Paramparça Dilara
2. 2014 Anekdot Defteri Suna
3. 2012 Hayatımın Rolü Ela
4. 2011-12 Anneler ile kızları Defne
5. 2009-11 Hanımın Çiftliği Halide Dinçaslan Şahin
6. 2010- Çınar Ağacı Berrin
7. 2009- Güldünya Duru
8. 2007- Kara İnci Seçil
9. 2006- Gözyaşı Çetesi Deniz
10. 2006- Kabuslar Evi: Bir Kış Masalı Melisa

İçeriği Oyla

Yorum yapın