Anasayfa » Genel » Bitay coin nedir? Bitay coin nasıl alınır?

Bitay coin nedir? Bitay coin nasıl alınır?

Bitay coin, Türkiye’nin evrensel kripto para borsası Bitay’ın dijital para üniteyi olarak karşımıza çıkıyor. Kripto para piyasasındaki araştırmalar sürat kesmeden devam ederken, Bitay coin hakkındaki ayrıntılar büyük bir merakla inceleniyor. Peki, Bitay coin nedir? Nasıl alınır? 

Bitay coin nedir? Bitay coin nasıl alınır?

BITAY COIN NEDİR?

Bitay 2018 senesinde Teknopark İstanbul ’da kurulan kriptopara alım satım platformudur. Kardeş firmalarının takviyesiyle Bitay, blockchain projeleri geliştirmek için hükümetten muhtelif hibeler almıştır. Bitay ayrıca birkaç kripto para üniteyi ekosistem mahsulü de sunmaktadır.

BITAY, tüm dünyada gelişen hizmet hattı ve kendini ispatlamış Bitay kripto teknolojisi ile kullanıcılarına fırsatlar sunar. BITAY Coin geniş ödeme ağı ile Bitay ekosisteminde büyük faydalar sağlar. BITAY ile kullanıcılar harekât fiyatları indiriminden, staking alternatiflerinden ve gelecekte Bitay Visa Kart avantajlarından faydalanabilir. 

BITAY COIN NASIL ALINIR?

“Bitay coin nasıl alınır?” suali, Bitay çerçevesinden en çok incelenen mevzular arasında yer alıyor. Bitay coin alımıyla alakalı tüm ayrıntılara https://www.bitay.com.tr adresinden erişebilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın