Anasayfa » Genel » Bitay Hesap Silme Güncel

Bitay Hesap Silme Güncel

Türk kripto para borsasında operasyon gören ve yüzbinlerce lira hacme sahip olan Bitay ’da Bitay hesap silme operasyonları nasıl oluyor? Bitay hesap silme operasyonları için yapmanız gereken adımları sizler için inceledik ve bu içeriğimizde hisseleştik. Bitay hesap silme nasıl oluyor? Merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere dayanakçı olabilir.

Bitay hesabınızı silmek istiyorsanız sizler için altta paylaştığımız adımları takip etmelisiniz. Şayet hesap silerken kusur alıyorsanız Bitay ile bağlantı numaraları, mail adresi üzerinden irtibata geçerek kendilerinin hesabınızı tamamen silmesini söyleyebilirsiniz.

Bitay Hesap Silme Adımları

Bitay ’ın kullanıcı hesap yönetimi sayfasında rastgele bir alternatif bulamazsınız. Zira Bitay hesap silme operasyonları destek sayfasındadır. Destek sayfası üzerinden hesabınızı anında silebilirsiniz.

Bitay Hesap Silme Operasyonları

Bitay hesabınızı silmek için altta yazılı olan adımları takip ederek hesabınızı sonlandırabilirsiniz.

https://www.bitay.com/submit-request adresine giriş yapınız. Açılan sayfada ‘ ’Kullanıcı hesabı dayanağı ’ ’ başlığına tıklayınız. Yine açılan sayfada ‘ ’Hesabımı kapatmak istiyorum ’ ’ alternatifini işaretleyiniz. Son açılan sayfada ise sizden istenilen TC kimlik bilgilerini, cep telefon numaranızı ve e posta adresinizi yazmalısınız.

Tüm bu adımları Doğru ve beceriksizsiz bir biçimde tamamlarsanız vasati olarak 24 saat içerisinde hesabınızın kapanması için sizlere Bitay ’dan bilgi maili gelecektir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın