Anasayfa » Genel » Bu akşam Kanal D ’den yayınlanacak: Maymunlar Cehennemi Başlangıç filminin kadrosu şampiyonlar ligi çıktı! Meğer…

Bu akşam Kanal D ’den yayınlanacak: Maymunlar Cehennemi Başlangıç filminin kadrosu şampiyonlar ligi çıktı! Meğer…

Sık sık yerli ve yabancı filmleri seyirci karşısına çıkan milli kanallardan biri olan Kanal D ekranları, bugünkü yayın akışına orijinal ismi Rise of the Planet of the Apes olan ‘Maymunlar Cehennemi Başlangıç ’ adlı filmi aldı. Rastgele bir tasarıyı olmayanlar için iyi bir seçenek olabilecek olan Maymunlar Cehennemi Başlangıç filminin mevzusu ve oyuncu kadrosu ise, şimdiden merak edilmeye başlandı.

Rejisörlüğünü Rupert Wyatt ’ın yaptığı 2011 üretimi bilim kurgu ve aksiyon cinsindeki film olan Maymunlar Cehennemi Başlangıç, şimdiden gündeme oturdu. Bir serinin devamı olan Maymunlar Cehennemi Başlangıç filminin kadrosu ve mevzusu da merak uyandıran ayrıntılar arasında yer almaya başladı. Peki Maymunlar Cehennemi Başlangıç mevzusu nedir, oyuncuları kimler? İşte Maymunlar Cehennemi Başlangıç filminin mevzusu ve oyuncuları…

MEVZUSU DİKKAT ÇEKİCİ

Bir serinin devamı olarak çekilen Maymunlar Cehennemi Başlangıç filminin ilki 1968 senesinde seyirci karşısına çıkmıştı. Serinin son filmi olan Maymunlar Cehennemi Başlangıç, yayınlandığı yarıyılda iyi bir gişe tuttu. Hem aksiyon hem de bilim kurgu alanında akla gelen ilk üretimlerden olmayı da başaran Maymunlar Cehennemi Başlangıç filminin öyküsü San Francisco ’da geçiyor. Günümüzde geçen Maymunlar Cehennemi Başlangıç filminin öyküsünde; genetik mühendislerinin, maymunların beyinlerini geliştirmek için yaptıkları deneylerin neticesinde, maymunların insanlar üzerinde üstünlük kurmak için açtıkları savaşı seyirci ile buluşturuyor.

OYUNCU KADROSU TANIDIK

Bu akşam Kanal D ’den yayınlanacak: Maymunlar Cehennemi Başlangıç filminin kadrosu şampiyonlar ligi çıktı! Meğer…

Bilim kurgu ve aksiyon cinsinin ehemmiyetli temsilcilerinden biri olan Maymunlar Cehennemi Başlangıç filminin kadrosunda da tanıdık adlar yer alıyor. Maymunlar Cehennemi Başlangıç filimin kadrosu için; James Franco Will Rodman, Freida Pinto Caroline, John Lithgow Charles Rodman, Brian CoxJohn Landon, Tom Felton Dodge, Andy Serkis Caesar, David Hewlett Hunsiker, Tyler Labine Franklin gibi adlar toplanmış bulunuyor. Maymunlar Cehennemi Başlangıç filmi, bu akşam Kanal D seyircisi ile buluşuyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın