Anasayfa » Genel » Fiat Egea ’dan şoka sokan kampanya: Şimdi al yarısını 1 sene sonra öde! Kampanyayı duyan bayilere koşuyor

Fiat Egea ’dan şoka sokan kampanya: Şimdi al yarısını 1 sene sonra öde! Kampanyayı duyan bayilere koşuyor

Yonga krizi ve pandeminin öteki negatif tesirleri küresel piyasalarda maliyetlerin yükselmesine neden oldu. Türkiye’de yüksek ödentiler, kur dalgalanmaları ve enflasyon, taşıt maliyetlerindeki çoğalışı daha da artırdı. Bu civarda sıfır taşıt almak isteyenler için Opel hoş bir kampanyayı duyurdu. İşte detaylar…

FİAT EGEA YARISINI YILA ÖDE KAMPANYASI NEDİR?

Fiat, sıfır kilometre taşıt sahibi olmak isteyenlere dayanakçı olmak için yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında müşteriler, meblağın yarısını peşin, kalanını ise bir sene sonra ödeyebiliyor. Faiz oranları taşıt maliyeti, kredi şartları ve alıcı tipine göre farklılık gösterecektir.

Fiat Egea kampanyası ile yüksek peşinat ödemeden kolayca araba sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Fiat Egea, uygun maliyetleri, yakıt tasarruflu motorları ve şık tasarımlarıyla maliyetine mukayeseyle yüksek değer sunuyor. İster Sedan, Hatchback, Cross veya Cross Wagon modelini seçin, konforlu ve tehlikesiz bir sürüş tecrübeyi yaşayacaksınız.

KAMPANYAYA HANGİ MODELLER DAHİLDİR?

Fiat Egea ’dan şoka sokan kampanya: Şimdi al yarısını 1 sene sonra öde! Kampanyayı duyan bayilere koşuyor

Kampanya 2023 model seneyi sıfır tüm Egea modelleri için geçerlidir. Finansman kampanyası 24 ay ve üzeri taksitlerde geçerli olacak ve 2 Mayıs 2023 tarihinde sona erecek. Hudutlu sayıdaki stok, yeni Fiat Egea araba almak isteyenlere cazip finansman alternatiflerinin sunulacağı anlamına geliyor.

Fiat Egea Nisan 2023 maliyet listesine göre aktüel Egea modellerinin maliyetleri ise şöyle:

Fiat Egea Sedan – 439.900 TL

Fiat Egea Hatchback – 505.900 TL

Fiat Egea Cross – 515.900 TL

Fiat Egea Cross Wagon – 781.900 TL 

Taşıt almak istiyor ancak yüksek maliyetler sizi yasaklıyorsa Fiat Egea kampanyasından faydalanın. Bir sene sonra başlayan taksit alternatifleri, cazip finansman alternatifleri ve uygun maliyetler ile kolaylıkla yeni bir taşıta sahip olabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın. Kampanya 2 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerlidir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın