Anasayfa » Astroloji » Bu burçlardan daha zarifi yok! Her yerde bir kuğu gibi süzülüyorlar! İşte Zodyak kuşağının en zarif burçları…

Bu burçlardan daha zarifi yok! Her yerde bir kuğu gibi süzülüyorlar! İşte Zodyak kuşağının en zarif burçları…

Özellikle bu asırda yükselişe geçen astroloji, burçların özellikleri üzerindeki araştırmalarını yoğunlaştırdı. Her burcun kendine has karakteristik özelliği olduğu kaçınılmaz bir reelken; bu özelliklere ait ayrıntılar da ortaya çıkmaya başladı. Misalin tüm Oğlakların inatçı olduğu tartışılmaz bir hakikat iken; tüm Boğaların da saklı bir hiddetinin olduğu yaygın kabul ediliyor. Astrologlar bu defa, Zodyak kuşağının en zarif üç burcunu açıkladı.

Zariflik her alanda ehemmiyetli bir artı özellikken; stres ve asap gibi kavgalara yol açan hislerin yüksek olduğu cemiyetlerde çok daha ehemmiyet kazanıyor. Zarifliğin burçlarla alakası olduğunu düşünen astrologlar, bazı burçlara sahip olan bireylerin daha zarif olduğunu söylüyor. Bu burçların bütün bir terbiye timsali olduğunu söyleyen astrologlar, listelerinde üç burca yer veriyor. Peki hangi burçlar zariftir? İşte Zodyak kuşağının en zarif burçları…

ZODYAK ’IN EN ZARİFİ ASLANLAR

Astrologlara göre, Zodyak haritasında en zarif burç münazarasız Aslanlar… Doğuştan zarafete sahip olan Aslanlar şaşaalı dış görünüşünü bitirdikleri zariflikleri ve mesafeli konuşma stilleri ile herkesi tesiri altına almayı iyi öğreniyor. Her alanda liderliğini konuşturmasıyla belleklere kazınmış olan Aslan burçları, cemiyette de zarif tavırları ve hareketleriyle zarafete de liderlik yapar.

ZEVKLERİYLE FARKLILAŞAN KOÇLAR

Bu burçlardan daha zarifi yok! Her yerde bir kuğu gibi süzülüyorlar! İşte Zodyak kuşağının en zarif burçları…

Hakikatinde son derece saman alevi gibi bir hiddete sahip olsa da Koç burcu bireylerinin zevklerinin zarif olduğunu öğrenmeyen yoktur. Zarif olma mevzusunda son derece itinalı davranan Koç burcu bireyleri, üstün zevkleri ile zarafetini Aslanlardan değişik olarak her alanda ya da herkese değil, emin alanlarda emin bir gruba göstermeyi seçim ediyor.

ESTETİK DÜŞKÜNÜ TERAZİLER

Aslanlar ve Koçların zarif tutumları düşünüldüğünde sarih ara tanıştığı herkese zarafet timsaliymiş gibi yanaşan Terazi burçlarını da unutmamak gerekiyor. Bakışlarından giyim stillerine; saç tarzlarından jest ve mimiklerine kadar son derece zarif olan Teraziler, doğuştan estetik bakış açısına sahip olduğu için estetik görünen her şeye düşkün oluyor. Terazilere göre insanı estetik yapan ise, netlikle zarafet!

İçeriği Oyla

Yorum yapın