Anasayfa » Astroloji » Bu burçlardan kesinlikle uzak durun! En kıskanç 3 burç ve özellikleri…

Bu burçlardan kesinlikle uzak durun! En kıskanç 3 burç ve özellikleri…

İçgüdüsel bir tutum olarak öğrenilen kıskançlık özellikle ikili ilişkilerde kendini daha çok gösteriyor. Astroloji dünyasına bakıldığında ise en kıskanç burçlar açıklanırken bu burçlardan birine sahip olanlar beğendiklerini bazı gidişatlarda fazla çekemeyebiliyor. İşte en kıskanç 3 burç…

AKREP

Akrep burçları burçlar kuşağının en hırslı burçlarının başında gelmektedir. Azimli karakterleri ve sahiplenici özellikleri ile bu burcun insanları aşırıca kıskançtırlar. Akreplerin ayrıca intikam almak gibi makûs bir huyu da vardır. Damarına basılan kimi akrep burcu insanı, kendisine yapılanın karşılığını misliyle vermek ister. Ayrıca aşk ilişkilerinde güven meseleyi yaşayan akrep insanları devamlı olarak kuşku halindedirler. Bu vaziyet karşısındaki insanı kısıtlamalarına neden olmaktadır.

KOÇ

Oldukça teşebbüsçü ve lider ruhlu olan koç burçları, sabırsız bir yapıya sahiptir. Hemen her şeyi elde etmek isteyen ve hırslarıyla öğrenilen koç insanları, istediklerini elde edemediğinde kıskançlık yapmak gibi makûs bir özellik sergileyebilir.

YENGEÇ

Yengeç burcu insanları burçlar kuşağının en her şeyi sahiplenmek isteyen burcudur. Aile, yuva gibi kavramlara çok önemseyen ve hoşlandığı her şeyi, herkesi yuvası gibi gören yengeç insanları ayrıca kıskançlık özelliğine de sahiptir. Özellikle kendi dostlarını, ailesini, sevgilisini, hatta eşyalarını bile herkesten ve her şeyden gözeten yengeç burçları, elindekiler alındığında kıskanç bir canavara dönüşebilir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın