Anasayfa » Genel » Deprem nedeniyle ertelenmişti: Togg’dan ön sipariş süreciyle ilgili açıklama

Deprem nedeniyle ertelenmişti: Togg’dan ön sipariş süreciyle ilgili açıklama

Togg, mobil uygulaması Trumore‘u kullanıma sunmuş ve şubat ayı başında da ön sipariş için kullanılacak NFT‘lerin sarih artırmasına başlamıştı. Fakat 6 Şubat’ta alana gelen zelzele sonrası bu sarih artırma ertelenmişti.

Uzun müddettir bir hayli insan yerli araba Togg için ertelenen ön siparişlerle alakalı bir bilgilendirme bekliyord. Togg’dan bu açıklama sonunda geldi.

TOGG’DAN AÇIKLAMA

Deprem nedeniyle ertelenmişti: Togg'dan ön sipariş süreciyle ilgili açıklama

Togg, yaptığı basın açıklamasında ön sipariş sürecinin Trumore ve internet sitesi üzerinden yakın tarihte başlayacağını belirtti. Bununla birlikte ön sipariş yarıyılı sona erdiğinde, Togg C-SUV ’u teslim almaya hak kazananlar arasında teslimat önceliğini tanımlamak için bir çekiliş yapılacağı da açıklandı.

Ek olarak ileri bir tarihte hakikatleştirileceği belirtilen NFT sarih artırmasıyla satışa sunulacak 100. Sene Özel Seri Koleksiyonu ’nun öncelikli teslimat kapsamından çıkarıldığı ve 29 Ekim 2023 tarihinde kullanıcılarla buluşturulacağı belirtildi. Ayrıca ön sipariş usullerinden biri olarak duyurulan YeniLig müsabakasının da iptal edildiği de ilave edildi.

AÇIKLAMA SONRASI TEPKİ GÖSTERENLER DE OLDU

Yapılan açıklamanın ardından sosyal medyadan tepki gösterenler de oldu. Tepki gösteren kullanıcılar, öncelikli olduğu için NFT ’leri satın aldıklarını; ancak özel serinin ertelenmesi sebebiyle mağdur olduklarını belirtti. Bununla beraber NFT’lerde kullanılan para üniteyi AVAX’tan da hasar ettiğini söyleyen kullanıcılar oldu.

İçeriği Oyla

Yorum yapın