Anasayfa » Genel » Bu hafta 6 film vizyonda!

Bu hafta 6 film vizyonda!

Aİ, EO isimli bir eşeğin, Polonya sirkinde başlayan ve bir İtalyan kesimhanesinde biten öyküsünü mevzu ediyor. EO, Polonya’da bir sirkte doğan bir eşektir. O, hayat yolculuğunda iyi ve makûs insanlarla tanışır, neşe ve acıyı yaşar. Karşılaştığı cinsli güçlükler ve faciaların üstesinden gelmeye çalışan EO, ne olursa olsun masumluğunu hiçbir zaman kaybetmez.

Yayın Tarihi: 13 Ocak 2023

Ammar 3: Cin Kabilesi

Ammar 3: Cin Kabilesi, hoşlandığı çocuğa kavuşmak için bir sihir yapan genç bir kadının yaşadıklarını mevzu ediyor. Genç bir kadın olan Zemherin, hoşlandığı çocuğu elde etmeye kararlıdır. Bu emelle, dostu Şule’nin de takviyesiyle Ammar cinlerinden dayanak alarak bir sihir yapar. Zemherin, cinler sayesinde emeline erişir. Ancak bu gidişat herkesin hayatını bir kabusa çevirir. Vefat dahi bu lanetten kurtulmak için bir çözüm olmayacaktır.

Yayın Tarihi: 13 Ocak 2023

İllegal Hayatlar

Cenk Çelik’in idarediği, “İllegal Hayatlar”, firari kumarhane firmaya çalışan bir adamın öyküsünü işliyor. Sosyal medyada “Mülakat Adam” olarak öğrenilen, youtuber ve içerik üreticisi Mahsun Karaca’nın başrolünde oynadığı filmde, Adana’da firari kumarhane işleten bir adamın, yapılan baskınlardan kurtulmak ve muhtelif illegal işlerini daha da rahatça yapabilmek için politik parti kurması ele alınıyor.

Yayın Tarihi: 13 Ocak 2023

M3GAN

“M3GAN” bile bir oyuncak işletmesinde çalışan robotik mühendisi olan bir adamın öyküsünü mevzu ediyor. Mühendis, yakın zamanda öksüz kalmış olan yeğenine destek olması ve dostluk etmesi için bir robot tasarlar. Ancak ufak kız ile duygusal olarak bağ kurmaya programlanmış insansı robot, programlaması fazla iyi işlediği için yeni dostu mevzusunda fazla gözetmeci bir hale kazanç. Bu korkutucu bağlanma gidişatı pek çok riski de birliktesi getirir.

Yayın Tarihi: 13 Ocak 2023

İçeriği Oyla

Yorum yapın