Anasayfa » Genel » Bu hafta vizyona giren filmler belli oldu! Korkudan eğlenceye 7 film vizyona girdi!

Bu hafta vizyona giren filmler belli oldu! Korkudan eğlenceye 7 film vizyona girdi!

Çizmeli Kedi: Son Dilek

Çizmeli Kedi: Son Dilek, 9 canının 8’ini acımasızca tüketen Çizmeli Kedi ’nin serüvenlerini konu ediyor. Çizmeli kedi serüven tutkusunun ona çok pahalıya mülk olduğunu keşfeder. Serüven tutkusunun değerini 9 canından 8 ’ini harcayarak ödeyen Çizmeli Kedi, son bir serüvene atılır. Efsanevi Son Dilek’i bulmak için destansı bir yolculuğa çıkan Çizmeli Kedi, emeline ulaşabilirse dokuz canını yenileyebilecektir. Çizmeli Kedi, son canı ile Kara Orman ’a Doğru çıktığı bu serüvende emeline ulaşabilecek midir?

Yayın Tarihi: 27 Ocak 2023

BTS : Yet To Come in Cinemas

BTS : Yet To Come in Cinemas, K-pop grubu BTS’in Busan’s World Expo’da 50.000’den fazla konuğu ağırladığı devasa konseri gözler önüne seriyor.

Yayın Tarihi: 27 Ocak 2023

Demir Kadın: Neslican

Demir Kadın Neslican, kanser rehabilitasyonsi gördüğü sırada hayata tutunma mücadelesiyle insanlara umut olan Neslican Tay’ın hayat hikayesini konu ediyor. Kendisine kanser teşhisi konmasıyla başlayan zorlu rehabilitasyon sürecinin aktarıldığı filmde, Neslican’ın bu süreçte yaşadıkları, hayata tutunma mücadelesi gözler önüne seriliyor.

Yayın Tarihi: 27 Ocak 2023

Uçak

Uçak, hasar gören uçağı indirdiği adada kendilerini sihirk bir tehlikenin içinde bulan kaptan Brodie ve yolcuların mücadelesini konu ediyor. Kaptan olan Brodie Torrance ’ın kullandığı uçak, yakalandıkları kasırgada sihirk hasar alır. Acil iniş yapmak zorunda kalan Torrance, uçağı galibiyetli bir şekilde bir adaya indirerek yolcuların hayatını kurtarır. Ancak iniş yaptıkları yer, savaş alanına dönmüş bir bölgedir. Yolcular, tehlikeli zorbalar tarafından rehin alındıklarında, onlar için hayatta kalma mücadelesi şimdi başlar. Hem kendi hem de yolcuların hayatını kurtarmak için Torrence, cinayetle suçlanan ve FBI tarafından başka bir yere transfer edilen Louis Gaspare ’den takviye istemek zorunda kalır.

Yayın Tarihi: 27 Ocak 2023

İçeriği Oyla

Yorum yapın