Anasayfa » Genel » Bu hafta vizyonda neler var?

Bu hafta vizyonda neler var?

Sevda Zoraki Yön

Yayın tarihi: 6 Ocak

Sevda Zoraki Yön, kızıyla yarım kalmış öyküsünü bitirmek için bir yolculuğa çıkan ünlü bir oyuncunun öyküsünü mevzu ediyor. Yeşilçam ’ın zaferli oyuncularından olan Selim, bir film çekimi sırasında tanıştığı Sevda ’ya aşık olur. İkilinin ilişkisi çok geçmeden konutlulukla sonuçlanır ve çiftin Suna isminde bir kızı olur. Yaşamlarında her şey yolunda giderken, Suna ’ya 4 yaşına geldiğinde otizm teşhişi konur. Eşi ve kızını gözetmek ve kariyerine hasar gelmesini önlemek için naçar kalan Selim, Sevda ve Suna ’yı Çanakkale ’ye ailesinin yanını yollar. Kendisini tamamen işine kaptıran Selim ’in yaşamı, Sevda ’nın hastalık haberini alınca değişir. Sevda ’nın vefatı ile Selim, her şeyi vazgeçip artık bir erişkin olan kızı Suna ile yarım kalan öyküsünü bitirmek için mücadeleler.

Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa

Yayın tarihi: 6 Ocak

Akın, astronomi kulübünün en parlak abonelerinden biridir. Yörüngemize yerleşmiş olan bir uzay gemisi keşfeden Akın, bu bulgusuyla dünyanın gündemine oturur. Hayri de bulgunun yapılmasına katkı sağlamıştır ve bu onun minik de olsa şöhret kazanmasını sağlar. Hayri ’nin resimlerinin gazetelerde gören ve dikkatini sürükleyen geminin reel sahibi olan bir uzaylı, kendisine destek etmesini sağlamak için onu bulmaya karar verir. Kader dostunu bulmak için yola koyulan uzaylı, bu sırada gayeleri hiç de iyi olmayan bir grup insanın peşinde olduğundan habersizdir.

Düşeş 1 – Mafya Sızıntısı

Yayın tarihi: 6 Ocak

İpe sapa gelmeyen iki delikanlı olan Tarkan ve Serkan, yalnışlıkla internette bir kabahate karışır. İkili bu sebeple polis tarafından gözaltıya alınır. Bu sırada emniyet, ünlü mafya babası Boğa İsmet’e saklı bir işlem tertip etmek üzeredir. Zorlu bir misyonu Doğruleşitrmeye çalışan emniyet, kendi içlerinde zaiyat vermemek için mafyaya sızması için Tarkan ve Serkan’ı görevlendirir. Ancak her mevzuda namsız olan Serkan ve Tarkan, bu süreçte başlarına gelen hadiselerle mafya gruplarını, emniyeti ve eşi tam yaradılışları birbirine düşürür.

Evlad-ı Cin

Yayın tarihi: 6 Ocak

Evlad-ı Cin, bir cin tarafından evlat edinilen bir çocuğun öyküsünü mevzu ediyor. Cin, evlat edindiği çocuğa karşı büyük bir sevgi beslemektedir. Onu her türlü riske karşı gözetmek isteyen cin, bu surattan bir hayli şahsa fobi salmaya başlar.

5/5 - (5 Oy)

Yorum yapın