Anasayfa » Genel » Marvel hayranları buraya! 2023 yılında çıkacak Marvel dizi ve filmleri belli oldu!

Marvel hayranları buraya! 2023 yılında çıkacak Marvel dizi ve filmleri belli oldu!

Marvel Sinematik Cihanı MCU, tamamı aynı cihanda geçen ve hadise örgüsü bakımından birbirleriyle iletişimli olan mevzusu ve oyuncu kadrosu ile beğenilerek izlenen üretimlerdir.

Yeni senede yeni Marvel film ve dizileri iple çektiğinizi öğreniyoruz. Yeni seneye girmemize saatler kala Marvel’ın yeni üretimleri muhakkak oldu. İşte 2023 senesinde çıkacak Marvel dizi ve filmleri…

Yemin-Man ve Wasp: Quantumania

MCU Marvel sinematik cihanı 2023 senesine Yemin-Man ve Wasp ile merhaba diyecek. Yemin-Man ve Wasp ’ı yine makûs adamlarla savaşırken göreceğimiz filmde makûs kişiliğimiz ise Kang the Conqueror olacak. Kang, The Multiverse Saga ’nın en ehemmiyetli şahsiyetlerinden biri olacak. 

Kang ’ın yanı gizeme bir başka makûs olarak MODOK da yeniden Yemin-Man ve Wasp ’ın yeni filminde karşımıza çıkacak. Başrollerini Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Jonathan Majors ’ın yapacağı Yemin-Man ve Wasp: Quantumania filminin 17 Şubat 2023 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

What If / 2. sezon

Bu Disney Plus animasyon dizisinin ikinci sezonu bir defa daha MCU ’nun Çoklu Cihanından değişik öyküler gösterecek ve büyük Marvel kişiliklerinin yaşamlarının ehemmiyetli bir noktasında değişik bir karar vermeleri gidişatında yaşamlarının nasıl değişeceğini bizlere gösterecek.

The Multiverse Saga ’nın geleceğine dair bazı ipuçları almamız olası olan dizinin 2023 senesinin ilk çeyreğinde seyirciye sunulması bekleniyor. What If ’in ikinci sezonu 9 bölüm ile seyircinin karşısında olacak.

Secret Invasion / 1. sezon

Disney Plus ’ın yeni dizisinde Samuel L. Jackson, Nick Fury olarak karşımıza çıkacak. Aynı zamadan ilk olarak Captain Marvel ’da gördüğümüz Skrull ’ları da yeniden bu dizide görme ihtimali tutacağız. Oscar mükâfatlı Olivia Colman ve Game of Thrones ’tan Emilia Clarke da yeniden dizide rôl alacak ehemmiyetli oyuncular arasında.

Yeni dizinimn MCU ’nun geleceğinde ehemmiyetli bir rôl oynayacağı düşünülüyor. 2023 senesinin bahar aylarında seyirci ile buluşacak olan Secret Invasion dizisinin ilk sezonu 6 bölümden oluşacak.

İçeriği Oyla

Yorum yapın