Anasayfa » Genel » Bursa Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Bursa Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Bursa Emniyet Müdürlüğü Nerede, Bursa Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimiz için erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat balakalarını alabileceği geniş kapsamlı balakalara dayalı yazımızdır.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Nerede

Bursa Emniyet Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız İhsaniye Beşevler Kavşağı, 16130 Nilüfer olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Bursa Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Giderim?

Bursa Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Giderim, Bursa Emniyet Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir biçimde telefon numarasıyla irtibata geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

E/2 Hamzabey – Kent Alanı 3/İ Altınova – Harmanyeri 4/A Ümran Sönmez Onkoloji Sağlık Kurumu – Kent Alanı H/4 Şehir Sağlık Kurumu – Atatürk Sokağı 5/A Çiftehavuzlar – Hamzabey 15/A Alemdar – Teferrüç 15/B Çiftehavuzlar – Akçağlayan 16/A Erişim Daire Başkanlığı – Atatürk Sokağı 16/İ Küçükbalıklı Sanayi – Atatürk Sokağı 17/A Panayır – Atatürk Cd. 17/B Şehreküstü – Ovaakça 17/D Demirtaş – Atatürk Sokağı 18/İ Altınova – Atatürk Sokağı 19/A Erişim Daire Başkanlığı – Atatürk Sokağı 19/B İsmetiye – Atatürk Sokağı 19/E Erişim Daire Başkanlığı – Çekirge Devlet Sağlık Kurumu 19/İ Başaran – Atatürk Sokağı 20 Ulus Semti – Atatürk Sokağı 21 Samanlı Semti – İnönü Sokağı 21/C Mevlana Semti – Devlet Sağlık Kurumu

Bursa Emniyet Müdürlüğü İrtibat

Telefon: 0224 270 50 00

Bursa Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın