Anasayfa » Rehber » Capcut Anime Nasıl Yapılır? Anime Yapma (Videolu Yöntem)

Capcut Anime Nasıl Yapılır? Anime Yapma (Videolu Yöntem)

Capcut anime nasıl yapılır? Sualini sık bir biçimde alıyoruz. Capcut, sofistike ve detaylı animasyon teknikleri, canlı renkler ve süratli tempolu aksiyon sekansları ile karakterize edilen bir anime cinsidir. Capcut anime yapmak için Doğru taşıtlara ve yazılıma, ayrıca çizim ve animasyonda bazı temel hünerlere lüzumunuz olacak.

İlk olarak, değişik capcut animasyon programlarını inceleyerek ve gereksinimlerinize ve bütçenize uygun olanı seçerek başlayın. Ardından, çizim, derinlik ve hareket için görselleri tabakalama, patlamalar veya duman izleri gibi özel efektler ekleme ve daha aşırısını yaparak yazılımı nasıl tesirli bir biçimde kullanacağınızı bilin. Peki Capcut ile anime nasıl yapılır? İşte sizlere anime yapma programı ve efekti!

Capcut Anime Nasıl Yapılır?

Capcut Anime Nasıl Yapılır?

İlk olarak, video veya fotoğraf dosyalarınızı seçtiğiniz tertip etme yazılımına aktararak başlayın. Ardından, yazılımınızda bulunan vasıtaları kullanarak videonuza veya fotoğraflarınıza metin ilave edin. Capcut animenizin görsel sürükleyiciliğini artırmak için kolay animasyonlar ve efektler de ilave etmek isteyebilirsiniz.

Capcut animasyonunuzu tertip etmeyi tamamladıktan sonra, onu dışa aktarabilir ve çevrimiçi olarak başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Özellikle capcut anime ’ye adanmış bir hayli çevrimiçi platform ve topluluk vardır, bu da bulmayı basitleştirir.

Capcut uygulamasını indirin. Capcut uygulamasını açın ve yeni bir proje oluşturun. Düzenlemek istediğiniz anime resmini seçin. Resmi ilave ettikten sonra kumpasla menüsünü açın. Zaman çizelgesindeki resim tabakasına dokunun. Anime filtre menüsünü açın. Anime tarzlarından birini seçin. Kaydolun ve ekran görüntüsü alın.

Capcut uygulamasında oluşturduğunuz resimleri dolaysız olarak galerinize kaydolamazsınız. Kaydolsanız bile format .jpg veya .png formatı yerine .mp4 başka bir deyişle video olarak çıkacaktır. Bu surattan videoyu indirmeden evvel ekran görüntüsü alın.

Capcut Anime Şablonu

Capcut anime şablonları sayesinde Capcut anime resimlerinizi daha özenli ve hoş hale getirebilirsiniz. Bir cins karikatür şablonu olan bu şablonlar şu anda TikTok ’un en gözde akımlarından bir tanesidir. Capcut uygulaması üzerine dahil edeceğiniz anime şablonları bir kaydırıcı ve animasyon halinde alabilirsiniz.

Anime şablonlarını indirmek veya bulmak için Google ’da ‘ ’Capcut anime template ’ ’ içeriklerine göz atabilirsiniz. Akla hayale sığmayacak muhtelif hazır şablonlar bulunmaktadır.

Resmi Animeye Çevirme içeriğimize göz atmayı unutmayın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın