Anasayfa » Genel » CELO coin nedir? Nasıl alınır?

CELO coin nedir? Nasıl alınır?

Celo, uslu telefon kullanıcıları içinde bulunan kripto para ünitesinin özümsenmesini artıran bir blok zinciri ekosisteminden alana kazanç. Kripto para piyasasındaki spektrum her geçen gün çoğalırken CELO coin en çok incelenen mevzular arasında yer alıyor. Peki, CELO coin nedir? Nasıl alınır? Ayrıntılar haberimizde… 

CELO coin nedir? Nasıl alınır?

CELO COIN NEDİR?

Celo CELO, idare katılımı, harekât fiyatları ve alakalı reelleştirilen muhtelif faaliyetler için kullanılan bir proof – of – stake PoS tokeni olarak da öğrenilir. Celo ’nun öteki büyük projelerden farkı ise, uslu telefon kullanıcılarına odaklanmasından kaynaklanıyor. Firma, uslu telefon sahiplerinin rakamını her geçen gün çoğaldığını ama kripto para üniteyi kullanan bireylerin rakamının da çok daha yavaş bir süratle çoğaldığını her zaman korunuyor.

Celo coinin emelinin herkes için geçerli olan refah şartlarını ortaya çıkaran bir finansal sistem inşa etmek olduğunu korunuyor. Celo Vakfı ise, sarih kaynaklı bir biçimde Celo platformunun büyümesini ve gelişmesini her zaman destekleyen, Amerika Birleşik Devletleri merkezli kar emelini gütmeyen bir kuruluş olarak öğreniliyor. Celo topluluğu prensiplerinin de kılavuzluğunda eğitime, vakıf, teknik araştırmaya, topluluk katılımına, etraf sıhhatine ve ekosisteme erişmeye büyük miktarda katkıda bulunuyor.

CELO COIN NASIL ALINIR?

Celo Coin, harekât hacmi bakımından en ehemmiyetli kripto para borsası olarak öğrenilen Binance aracılığı ile kolay ve süratli bir biçimde kolaylıkla satın alınabilir. Celo coin, popüler pek çok borsada yer alıyor. Celo coin ’in listelendiği tüm borsalar ise şunlardır; Binance, Bittrex, Kucoin, Gate.io, Coinbase, Okex, Bitmart, Pionex, Okcoin, Upbit olmak üzere toplam 35 borsada listelenir. Aynı zamanda Binance kullanıcıları şu anda CELO / BTC ve CELO / USDT harekâtlarını da kolaylıkla asıllaştırabiliyor.

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın