Anasayfa » Genel » Coti Coin nedir? Nasıl alınır?

Coti Coin nedir? Nasıl alınır?

Yaşamımızın her geçen gün bırakılmaz bir parçası haline gelen kripto paralar ile alakalı araştırmalar sürat kesmeden devam ediyor. Coti Coin ise bu mevzuda en çok incelenen mevzular arasında yer alıyor. Peki, Coti nedir? Ayrıntılar haberimizde… 

Coti Coin nedir? Nasıl alınır?

COTI COIN NEDİR?

COTI Currency Of The Internet, Türkçe karşılığı ile “İnternetin Para Üniteyi”, kuruluşlara kendi ödeme çözümlerini oluşturarak zamandan ve paradan tasarruf edebilmeleri için rastgele bir para ünitesini dijitalleştirme mevzusunda yetki veren ilk müessesesel seviyede fintech platformudur. Bereketli küresel ticareti basitleştirmek için merkezi olmayan ve ölçeklenebilir bir ödeme ağı kurmayı amaçlamaktadır.

Dağıtılmış defter teknolojilerini ananesel ödeme çözümleriyle birleştiren COTI; güvene dayalı, anında ve uygun maliyetli yeni nesil merkezi olmayan bir ödeme çözümü oluşturmayı kastetmektedir.

COTI ağı, tüm fiyatların ağ katılımcıları arasında dağıtılmasını ve dengelenmesini garanti eden transparan ve adaletli bir fiyat modeli kullanmaktadır. COTI’nin node idareyicisi ise herkesin bir node cerrahı olarak ağa katılmasını ve her cins node ’u çalıştırabilmesini sağlamaktadır.

Maliyet sürekli tokenlar oluşturmak için optimize edilmiş ilk platform olan COTI platformu, firmaların basitçe gelişmiş bir fintech yapısı oluşturmasına imkân tanıyarak para, bilgi ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. COTI ile kendi isminizi taşıyan stablecoin çıkararak, paranız ve bilgileriniz üzerinde bütün hakimiyet sahibi olabilirsiniz.

COTI COIN NASIL ALINIR, FİYATLARI NE KADAR?

COTI ağı transparan ve adaletli bir fiyat modeli kullanmaktadır. Tüm fiyatlar fee, full node ’lar tarafından bir araya gelmektedir. COTI ağı “Çift Tüketme Tedbire Düğümleri” ve “Güven Puanı Sunucuları” gibi altyapı teknolojilerini desteklemek için full node ’lar tarafından bir araya gelen fiyatların bir kısmını almaktadır.

Ağ ilk defa oluşturulduğunda, üretilen tüm COTI’lerin bir kısmı ödeme yapmak üzere Yedek Fon olarak ufalar. Bu sebeple, ağ fiyatı harekât sırasında sıfıra ayarlanır. Bu zamanın ardından, merkezi olmayan yapısı sebebiyle fiyatlar düşük olacaktır. Her node, kısmen node ’un kendisi tarafından tanımlanan bir fiyat alır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın