Anasayfa » Genel » Dan Bilzerian

Dan Bilzerian

Dan Bilzerian Biyografisi

Profesyonel poker oyuncusu ve oyuncu

Dan Bilzerian, 7 Aralık 1980 tarihinde ABD., Florida ’da doğmuştur. Annesinin ismi Terri Steffen, babasının ismi Paul Alec Bilzerian ’dır. Adam isminde kardeşi vardır. Deniz Güçleri Ilan ve SEAL eğitimine katıldıktan sonra dört sene boyunca askerlik yaptı. Florida Üniversitesi’nde kriminoloji bvefatından 4 sene okuduktan sonra mezun olmadan böldü. Ardından kardeşi Adam ile birlikte idaremek üzere petrol ve cümbüş dahil olmak üzere sanayi işi ve geniş bir yelpazede iş yapan bir işletme kurdu.

Dan Bilzerian, fazla adale yapıcı sporlarş , dağ bisikleti , kar motosikleti ve yarış araba sporlarıyla da ilgilenmektedir.

2009 senesinde Dünya Poker İvedisi Poker şampiyonu olan Dan Bilzerian, lüks yaşamının birçok ayrıntısını resimlerle instagram ’da hayranlarıyla paylaşıyor. Dan Bilzeryan ’ın özel jeti, spor arabaları ve marka elbiseleriyle sürüklediği resimler, görenlere parmak ısırtacak türden. Malvarlığının 100 milyon dolar ’ı geçtiği varsayım edilmektedir.

2013 senesinde Gerard Butler ve Morgan Freeman ’ın başrollerde oynadığı “Olympus Has Fallen” isimli filmde oynadı.

2013 senesinde başrollerinde Mark Wahlberg, Eric Bana gibi oyunvivor” filminde 1 dakika oynayabilmek için 1 milyon dolar üstüne para vermiştir.

2014 senesinde Cameron Diaz ve Kate Upton ’ın oynadığı “The Other Woman” filminde ve 2014 senesinde vizyona giren ve başrolünde Denzel Washington ’ın oynadığı “The Equalizer” filminde Dan Bilzerian ’da rol aldı.

Dan Bilzerian, oyunculuk ve poker oyunculuğu yapmadan evvelki işi fok eğitmenliğidir.

Filmleri :
2014 – The Equalizer
2014 – Cat Run 2
2014 – The Other Woman
2013 – Son Kalan Lone Survivor
2013 – Kod İsmi: Olympus Olympus Has Fallen

İçeriği Oyla

Yorum yapın