Anasayfa » Genel » Devlet Hastanesi Lazer Epilasyon Fiyatları (Güncel Fiyat)

Devlet Hastanesi Lazer Epilasyon Fiyatları (Güncel Fiyat)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde devlet hastanesi lazer epilasyon maliyetleri mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bedelli ziyaretçilerimize devlet hastanesi lazer epilasyon maliyetleri mevzusunda Doğru yanıtı verdik. Bununla beraber sağlık kurumunda lazer epilasyon maliyetleri, lazer epilasyon sağlık kurumu maliyetleri, özel sağlık kurumu lazer epilasyon maliyetleri mevzusunda değişik bilgileri vereceğiz.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon reelci bir çözüm usulüdür. Kadın veya erkek fark etmeden yaptırılabilecek olan lazer epilasyonu isterseniz hoşluk salonlarında isterseniz de sağlık kurumularda meselesiz bir biçimde yaptırabilirsiniz. Fakat epilasyon hizmetlerini salt surette pak, emin yerlerden almanızı isteriz. Bu içeriğimizde sizlere devlet hastanesi lazer epilasyon maliyetleri mevzusunda Doğru bilgiyi verdik. İşte sizlere tüm detaylarıyla lazer epilasyon maliyetlendirmesi!

Devlet Hastanesi Lazer Epilasyon Maliyetleri

Tüm Beden Lazer Epilasyon Maliyeti Ne Kadar?

Lazer epilasyonu isterseniz bedeninizin tek bir yerine isterseniz de tüm bedeninize hürce yaptırabilirsiniz. Tüm beden lazer epilasyonu, bedenin her bir bölgesine yaptırılan ve bedenin tamamen arınılmasını sağlayan bir operasyondur. Sağlık müesseseyi tarafından ilk evvel kıl kökü tahlili yapılmaktadır ve sonrasında Doğru lazer uygulamasıyla harekâtlarınız kumpaslı bir biçimde devam etmektedir. Kıl kökü tahlili sonrasında uygulanacak seans ölçüyü ve öbür bilgilerin her birisi sizlerle paylaşılmaktadır.

Tüm bedeninize lazer epilasyon yaptırmak isterseniz 1.000 TL – 3.000 TL aralığında bir ödeme yapmanız gerekir. Fiyatlar gittiğiniz yerin niteliğine ve kullanılan usullere göre değişiklikler gösterebilir. Lazer epilasyon hizmetleri için genel olarak devlet sağlık kurumuları değil özel sağlık kurumular seçim edilmektedir. Sizlerde bu hizmet için özel sağlık kurumuları seçim ederek daha sağlıklı neticeler alabilirsiniz.

Devlet Hastanesi Lazer Epilasyon Maliyetleri

2023 seneyi için geçerli olan lazer epilasyon maliyetlerini sizlere altta hisseleştik.

Lazer Epilasyon Uygulanacak BölgeSeans Başı ÜcretlendirmeAlın Surat bölgesi150 – 200 TLEl bilekleri60 TLBoyun60 TLAyak parmak üstleri60 TLTüm ayak100 TLAlt bacaklar500 TLAlt genital bölge190 TLArka bacak bölgesi600 TLBurun, burun içi, burun üstü80 TLÇene ve dudak üstü70 TLDekolte ve göğüs bölgesi90 TLEnse170 TLGöğüs bölgesi Tüm göğüs300 TLTüm bacak bölgesi600 TLTüm karın bölgesi350 TLTüm Beden epilasyon maliyetleri3.000 TLTüm sırt380 TLYarım kol300 TLKoltuk altları300 TLKaş bölgesi90 TLGenital Bölge400 TL

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız lazer ışınlar ile kıl köklerinize müdahale yaptırabilirsiniz. Harekât bedenin her bir bölgesine uygulanabilir fakat bu harekâtı yalnızca öğrenir şahıslar başka bir deyişle özel muayenehaneler, sağlık kurumular sunabilir. Öğrenmediğiniz yerlerde bu cins harekâtları yaptırmanız sağlıksal problemler yaşamanıza neden olacaktır.

Tüm bedeninize lazer epilasyon yaptırabileceğiniz gibi bedeninizin bazı bölgelerini seçim ederek daha uygun maliyetlere lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Ya Da ilk sınamanızda bedeninizin görünmeyen bir yerine yaptırarak harekâtları sınayabilirsiniz. Şayet memnun kalırsanız tüm bedeninize uygulatabilirsiniz.

Özel Sağlık Kurumu Lazer Epilasyon Maliyetleri

Özel muayenehaneler ve özel sağlık kurumularda genel olarak buz lazer usulü seçim edilmektedir. Buz lazer uygulattıracağınız bölgeye göre yeniden maliyetlendirmede değişiklikler oluşacak ve vasati olarak maliyetlendirme tek bir bölge için 300 – 400 aralığındadır. Tabi bu gittiğiniz muayenehaneye bağlı olarak 1.000 TL bandına kadar çıkabilir. Seans rakamına göre yeniden maliyetlendirme giderek çoğalacaktır.

Buz Lazer Hangi Bölgeleri Uygulanır?

Buz lazer usulünü bedeninizin tüm bölgelerine uygulatabilirsiniz. Uzman hekimler aracılığıyla yapılabilecek olan buz lazer usulünde cilt tipinize göre farklılık gösterebilecek seanslar ile hizmeti satın almış olursunuz. Buz lazer epilasyon usulünü surat, dudak, kulak, boyun, çene, bel, sırt, bacak, bikini bölgesi, genital bölge, el üstü, ayak üstü, göbek ve kol gibi bedeninizin tüm bölgelerine meselesiz bir biçimde uygulatabilirsiniz.

Buz Lazer MaliyetleriSeans ÜcretiKoltuk Altı Diode Lazer Maliyetleri500 TLGenital Bölge Diode1.000 TLTüm Bacak Diode Lazer Fiyatları3.000 TLYarım Bacak, Genital Bölge3.000 TL

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın