Anasayfa » Genel » Discord Active Developer Nasıl Alınır? (En iyi Yöntem)

Discord Active Developer Nasıl Alınır? (En iyi Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Discord active developer nasıl alınır? Sualini almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize Discord active developer nasıl alınır? Sualine Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda Discord active developer rozeti alma, Discord active developer badge, Discord yeni rozet nedir? Başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Discord günümüzün en çok kullanılan ve büyük bir popülariteye sahip sosyal medya uygulamaları arasında yer almaktadır. Sosyal medya denilince daha öncekinden uslara yalnızca Instagram, Twitter ve Facebook gibi uygulamalar geliyor olsa da günümüzde Discord ’un yeni nesil gençler için mucizevi bir cümbüş kaynağı olduğunu unutmamak gerekiyor. Discord sayesinde yeni dostluklar kurabilir, cümbüşlü sohbetler yapabilirsiniz. Peki, Discord active developer nasıl alınır? İşte sizlere Doğru yanıtı!

Discord Active Developer Rozeti Nasıl Alınır?

Discord Active Developer Nasıl Alınır?

Discord her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor ve aralıksız kullanıcıları için yeni özelliklerin peşinde koşuyor. Discord ’a yeni gelen özelliklerden bir tanesi olan Discord active developer rozetiyse Discord kullanıcıları arasında şu anda hayli bir popüler gidişatta. Active developer rozetini nasıl alabileceğinizi merak ediyorsanız alttaki adımları uygulayarak Active Developer rozetini Discord hesabınıza alabilirsiniz.

Anekdot: Active developer rozetini alabilmek için Discord ’a kayıtlı olan ve slash / komutunu çalıştırabilen bota sahip olmanız gerekiyor. Botunuzun onaylı olmasına gerek yoktur fakat botunuzun aralıksız olarak etkin olması gerekir aksi taktirde rozetiniz profilinizden kalkabilir.

Discord uygulamasını açın. Discord uygulaması sarih haldeyken Discord Geliştirici Portalı ’na giriş yapın. Portala giriş yaptıktan sonra Etkin geliştirici programına katılmanız gerekir. Katılımı sağladıktan sonra açılır menüden botunuzu açın. Botunuzu açtıktan sonra sunucunuzu tanımlayın ve sunucudaki kanalınızı seçin. Tüm adımları bitirdikten sonra profilinizde active developer rozetini görebilirsiniz.

Discord geliştirici portalı için tıklayın.

Discord Active Developer Rozeti Nedir?

Discord, Discord geliştiricilerine her zaman büyük önemseyerek saygı dinliyor. Discord ’un gelişimine destek olan ve daha fazla bot, uygulama özellikleriyle uğraşan geliştiricileri değişik rozetlerle mükâfatlandırarak profilinin daha iyi bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.

Tüm geliştiriciler için kullanılabilecek olan active developer rozeti, en az 1 adet etkin bota sahip olan geliştiricilere özeldir. Rozeti alabilmeniz için botunuzun son 30 gün içerisinde rastgele bir evrensel komutu asıllaştırabiliyor olması gerekir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın