Anasayfa » Genel » Disney Plus 30 Günlük Ücretsiz Deneme 2023

Disney Plus 30 Günlük Ücretsiz Deneme 2023

Disney Plus 30 günlük fiyatsız sınama, Disney Plus fiyatsız sınama, Disney Plus fiyatsız sınama versiyonu var mı biçiminde merakı olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz takviyeci olacaktır. Disney Plus ’ın Türkiye ’de etkin bir biçimde faaliyetlerine başlamasıyla beraber Türk kullanıcıları tarafından da çok sık bir biçimde Disney Plus 30 günlük fiyatsız sınama versiyonu ve eşi olan başlıklarda sualler gelmektedir. Bu içeriğimiz Disney+ fiyatsız sınama versiyonu gibi bir çok başlıkta size detaylı olarak bilgi verecektir.

Disney Plus için sınama versiyonu mu arıyorsunuz? Şayet yanıtınız ‘ ’Evet ’ ’ ise size birkaç usulden bahsedebiliriz. Ülkemizin gelmiş olduğu ekonomik yarıyıl sonucunda ve paramızı artık güç kazanmamız sebebiyle ne yazık ki Disney Plus gibi uygulamalara fiyat vermekte zorlanıyor olabiliriz. Güç kazandığımız paramızı Disney Plus dahil Netflix, Blutv, Exxen gibi platformlara vermekte işin sarihçesi insanın zoruna gitmiyor değil…

Disney Plus Fiyatsız Sınama

Disney Plus için 30 günlük fiyatsız sınama versiyonu ne yazık ki birkaç sene evvel Disney+ tarafından kaldırıldı. Nedeni henüz net bir biçimde öğrenilmiyor fakat şu anda Disney+ için Disney Plus uygulamasını en ucuz satın almanın bir yolu aylık abonelik satın almaktır. Fiyatsız sınama versiyonunun birkaç ay sonra Disney+ tarafından yine getirilmesi bekleniyor zira uygulamanın Türkiye ’de milyonlarca kullanıcısı var. Pazarda etkin bir biçimde rol alabilmesi ve Netflix gibi büyük rakiplerine yem olmaması için 30 günlük fiyatsız sınama versiyonları vermesi çok iyi olacaktır.

Disney Plus ’ı 30 günlük fiyatsız olarak satın almanın veya Disney Plus ’ı daha uyguna satın almanın bir yolu daha var fakat bizim ülkemizde ne yazık ki bu vaziyet işe yaramayacaktır. Şu anda Verizon ’un yapmış olduğu kampanya ile beraber rastgele bir Verizon kutuyu satın alırsanız Disney Plus ’u ek avantaj olarak 1 aylığına fiyatsız olarak satın alabiliyorsunuz. Fakat Verizon ’da maliyetlendirmeler ve koliler dolar bazlı olduğundan bu basmakalıp Disney+ kolilerine göre çok daha pahalı hale geliyor. Yabancıların seçimi Verizon üzerinden Disney+ satın almak üzerine oluyor.

Disney Plus: En Ucuz Maliyetleri Burada Görün Disney Plus APK Disney Plus Bilgisayara Nasıl İndirilir

Disney Plus Fiyatsız Sınama Versiyonu Var Mı?

Disney Plus fiyatsız sınama versiyonu geçtiğimiz sene tüm Dünya ülkelerinde pasif hale getirildi. Özellikle uygulamanın pasif hale getirilmesi Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada ve Avustralya kullanıcılarını çok fazla asap ediyorken bu ülkelerdeki kullanıcılar çok çok daha fazla maliyete Disney+ uygulamasını satın almak zorunda kaldılar. Bugün Disney+ Türkiye ’de aylık fiyat olarak 34,99 TL alıyorsa öteki ülkelerde maliyetlendirmeler çok daha pahalıdır.

Disney Plus ’un Öteki Ülkelerdeki Maliyetleri

Amerika Birleşik Devletleri ’de Disney Plus satın almak isterseniz vermeniz gereken fiyat 7,99 $ Kanada ’da Disney+ satın almak isterseniz vermeniz gereken fiyat 11,99 $ İngiltere ’de Disney+ satın almak isterseniz vermeniz gereken fiyat 7,99 Euro Avustralya ’da Disney+ satın almak isterseniz vermeniz gereken fiyat 11,99 $ disney plus 30 günlük fiyatsız sınama

Disney Plus Paycell İndirimi %50 Parasız

DİKKAT DİKKAT: Disney Plus ’u %50 daha fazla indirimle satın almak isterseniz Turkcell Paycell uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Paycell ’in çok kısa süreli olarak yaptığı bu %50 indirim fırsatını kaçırmayın. Nasıl satın alacağınızı sizlere bir öteki içeriğimiz olan Disney Plus Paycell İndirimiTıklayın isimli içeriğimizde anlatık.

Disney Plus Fiyatsız Sınama Versiyonu Geri Gelecek Mi?

Disney Plus ’ın fiyatsız sınama versiyonunun geri gelip gelmeyeceğini merak ediyorsanız bu mevzu da yalnız değilsiniz. Aynı şeyi bizlerde merak ediyoruz ve Disney+ ’nın bu mevzu da bir açıklama yapmasını bekliyoruz. Her ne kadar yakın zamanda geri geleceğini söyleyemesek te Disney+ belki de ilerleyen günlerde promosyon kampanyaları yapabilir. Misalin tatil sezonu için veya Kara Cuma günü için indirimler olabilir. Bu indirimleri takip ederek Disney Plus ’ı çok daha uygun maliyete satın alabilirsiniz.

Disney+ en son indirimini geçtiğimiz Kasım ayında uygulama henüz Türkiye ’de değilken öteki ülkeler için yapmıştı. Tüm ülkelerdeki maliyetleri 10 $ ’dan 1,99 $ ’a düşürmüştü. İlerleyen günlerde belki de Türkiye içinde böyle bir indirim kazanç.

UYARI: İnternette bazı siteler Disney Plus ’u fiyatsız olarak verdiğini veya Disney Plus ’u 30 günlük fiyatsız sınama versiyonuyla verdiğini söylüyor. Sizden Disney+ resmi internet sitesi haricinde kredi kartı bilgilerinizi isteyen, şahsi bilgilerinizi isteyen hiç bir siteye güvenmeyin. Disney+ resmi internet sitesi şayet bir kampanya veya maliyet indirimi olursa bu ilanı kendi sitesinden yayınlayacaktır. Aynı zamanda bizler yeniden buradan sizlere süratli bir biçimde bu kampanyaları bildirmiş olacağız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın