Anasayfa » Genel » Disney Plus Aile Paketi 2023

Disney Plus Aile Paketi 2023

Disney Plus aile kutuyu ve Disney Plus aile kutuyu var mı? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz takviyeci olacaktır. Disney Plus ’ın çok kısa bir zaman evvel hayatımız dahil olması ve dahil olmasıyla beraber binlerce içeriği Türkiye ’ye uygun maliyetlere sunmuş olması Doğruten hoş bir uygulama diyebiliriz. Dünya çapında bir çok ülkeye hizmet veren Disney ve Disney Plus ’ta bugün Disney Plus aile kutuyu var mı? Varsa kaç TL? Merak ediliyor. Ziyaretçilerimize bu mevzu da bilgi verebilmek emeliyle Disney Plus aile kutuyu isimli içeriğimizi oluşturduk.

Disney Plus aile kutuyu veya Disney Plus kutuları nedir? Diye merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere takviyeci olabilir. Dünya çapında ünlü olan ve bugün bir çok dizi, film izleme platformundan önde olan Disney Plus çok süratli bir biçimde Türkiye ’ye giriş yaparak milyonlarca kullanıcıya erişmiş oldu. Yaptığı işler ile çok fazla dikkat toplayan Disney Plus ’da aile kutuyu var mı? Diye merak ediyorsanız işte sizlere yanıtı altta!

Disney Plus Aile Kutuyu

Disney Plus ’ta aile kutuyu veya çocuk profili bulundurmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Disney Plus ’a kayıt olmaktır. Disney Plus ’a kayıt olduktan sonra içerikleri filtreleyebilir ve aile kutusunda kimlerin hangi içeriklere erişmesini istiyorsanız ona göre ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Disney+ Plus Nedir?

Disney+ veya öteki ismiyle Disney Plus olarak öğrenilen cümbüş sektöründe dizi / film izleme platformu bugün Disney imzalı üretimleri, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic gibi tüm içerikleri bulabileceğiniz bir platformdur. Standart abonelik olarak hizmet sunan Disney+ ’yı kayıt olarak özelleştirebilir ve aile kutuları gibi kutuları kendiniz oluşturabilirsiniz.

Disney+ Özellikleri

Tek tip abonelik sistemine sahip olan Disney+ ’yı satın alırsanız alttaki özelliklere sahip olursunuz.

10 değişik makineye kadar Disney+ ’yı kullanabilirsiniz. 7 ayrı profil oluşturabilirsiniz. Sınırsız dizi / film indirebilirsiniz. 4K UHD çözünürlükte tüm içerikleri izleyebilirsiniz. İçerikleri filtreleyebilir ve uygun olmayan içerikleri listenizden çıkartabilirsiniz. Aynı anda 4 değişik ekranda izleme talihine sahip olabilirsiniz. GroupWatch özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Disney+ Abonelik Fiyatı Ne Kadar?

Disney+ ’da tek tip abonelik bulunmaktadır. Tek tip aboneliğin maliyeti ise rastgele bir avantaj veya ek özelliğe sahip olmadan alttaki gibidir.

Disney+ Aylık Fiyatı 34,99 TL Disney+ Yıllk Fiyatı 349,99 TL

Disney+ ’yı aylık satın almak yerine senelik satın alırsanız çok daha karlı olursunuz. Neredeyse 10 ay izleme maliyetine 12 ay sahip olmuş olursunuz. Disney+ satın almak isterseniz Disney Plus ’ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizle beraber sizlere Disney Plus aile kutuyu, Disney Plus aile kutuyu var mı mevzularında bilgi vermiş olduk. Öteki bir içeriğimiz olan Disney Plus ses gelmiyor isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın