Anasayfa » Genel » Disney Plus Kaçış Dizisi Leyla Tanlar Kim 2023

Disney Plus Kaçış Dizisi Leyla Tanlar Kim 2023

Disney Plus Kaçış dizisi Leyla Tanlar Kim? Veya Leyla Tanlar kaç yaşında? Leyla Tanlar nereli? Gibi sualleri olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz takviyeci olacaktır. Disney Plus ’un en hoşlanılan dizilerinden bir tanesi olan Kaçış dizisi bildiğiniz üzere bir çok ehemmiyetli başrol oyuncuya ve rejisöre sahip. Türkiye ’de oldukça hoşlanılan dizinin oyuncularını ve Leyla Tanlar ’ın kim olduğunu, Leyla Tanlar nereli, Leyla Tanlar oynadığı filmler ve diğer mevzularında tüm bilgileri bu içeriğimizde paylaşmış olacağız.

leyla tanlar Kim

Kaçış Dizisi Hakkında

Disney Plus ’da yayınlanan Kaçış Dizisi ’nin ilk kısmı 14 Haziran 2023 tarihinde Disney Plus üzerinden yayınlanmıştır. Disney Plus ’un en çok hoşlanılan dizilerinden bir tanesi olan Kaçış dizisi ’nin hikayesini Engin Akyürek yazmaktadır. Rejisörlüğünü ise Yağız Alp Akaydın yapmaktadır. Rejisörlüğünü ve hikayesini bu adlar oluştururken senaryosunu da Ali Doğançay yazmaktadır.

Kaçış dizisi, Disney+ ’nın ilk Türk Disney+ içeriğidir. Dizinin imalci firmaları O3 Medya ve Same Film ’dir. Kaçış dizisini izlemek isterseniz Disney Plus azalığı satın alabilirsiniz.

Kaçış Dizisi Oyuncuları

Kaçış Dizisinde 13 değişik oyuncu bulunmaktadır. Bu oyuncuları sizler için altta hisseleştik.

Engin Akyürek – Mehmet Yücel İrem Helvacıoğlu – Zeynep Levent Ülgen – Ferman Fikret Kuşkan Aras Aydın Leyla Tanlar Deniz Baysal Yurtcu Onur Bay – İlker Adem Yılmaz – Noah Aziz Çapkurt – Ebu Zalim Serkan Genç Sezgin Uzun Bekiroğlu – Fatıma Dilan GeZaza

Kaçış Dizisi Leyla Tanlar Kim

Leyla Tanlar, Kaçış dizisiyle beraber oldukça büyük bir şana kavuşarak Türk dizi ve film tarihine adını altın harflerle yazdırmayı muvaffak olmuştur. Bugüne kadar hep başrol oyunculuğu yapan ünlü ad, 5 değişik dizi ve filmde oynamıştır. Yalnızca bir tanesinde takviyeci oyuncu olarak yer almıştır. Aynı zamanda Leyla Tanlar ’ın 2014 senesinden Gelecek Vaad Eden Oyuncular adlı bir mükâfatı bulunmaktadır.

Leyla Tanlar Nereli

Leyla Tanlar, İstanbul ’ludur.

Leyla Tanlar Doğum Tarihi Nedir?

Leyla Tanlar ’ın doğum tarihi 13 Aralık 1997 ’dir.

Leyla Tanlar Yaşı Kaç?

Leyla Tanlar ’ın yaşı 2023 itibariyle 25 ’dir.

Leyla Tanlar Boyu Kaç?

Leyla Tanlar ’ın boyu 1,63 metredir.

Leyla Tanlar Kilosu Kaç?

Leyla Tanlar ’ın kilosu 48 kilodur.

 Leyla Tanlar ’ın Oynadığı Film ve Diziler

Leyla Tanlar bugüne kadar 5 değişik dizi ve filmde hem başrol hem de takviyeci oyunculuk yapmıştır.

Sene İmal Rol Anekdotlar 2014-2017 Paramparça Cansu Gürpınar Başrol oyuncusu 2018 Mehmed: Bir Cihan Fatihi Esleme Takviyeci oyuncu 2018 Şahin Tepesi Deniz Akdora Başrol oyuncusu 2019 Ferhat ile Şirin Şirin Başrol oyuncusu 2023-günümüz Kaçış Başrol Oyuncusu

 

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimiz sizlere Leyla Tanlar Kim, Leyla tanlar nereli, Leyla Tanlar boyu, Leyla Tanlar kilosu, Leyla Tanlar yaşı gibi mevzularda bilgi vermiş oldu. Bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus APK içeriğimize göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın