Anasayfa » Genel » Disney Plus Fake Story 2023

Disney Plus Fake Story 2023

Disney Plus fake story, Disney Plus fake öykü, Disney Plus instagram fake story gibi başlıklarda ziyaretçilerimiz bizlere çok fazla sual sormakta. Ziyaretçilerimizin bu merakını giderebilmek emeliyle bu içeriğimizi oluşturmuş olduk. Disney Plus fake story mevzusunda bu içeriğimiz sizlere takviyeci olabilir.

Disney Plus veya değişik ismiyle Disney+ uygulaması 14 Haziran 2023 tarihinde yaşamımıza girmiş oldu. Yaşamımıza girdiği günden bu yana yoğun bir alakayla karşılaşan Disney+ uygulaması çok kısa bir vakit içerisinde milyonlarca kullanıcıya erişti. Hali hazırda Disney+ uygulaması da Türkiye ’de popüler hale geldi ve milyonlarca kullanıcının Instagram gibi platformlarda öykülerini paylaşması aşırısıyla gündeme geldi. Şayet Disney+ fake story mevzusunda desteğe gereksiniminiz bulunuyorsa Disney Plus fake storyleri alttan bulabilirsiniz.

Disney Plus Nedir?

Disney Plus bir video izleme platformudur. İçerisinde binlerce içeriği bulabileceğiniz Disney+ uygulamasında binlerce film, dizi ve tv programı bulunmaktadır. Disney imzalı imaller, Marvel imalleri, National Geographic içerikleri gibi bir çok içeriği bulabileceğiniz Disney+ uygulamasında aylık kayıt fiyatı 34,99 TL iken senelik kayıt fiyatı 349,99 TL ’dir. Aylık satın almak yerine senelik satın almanız sizi çok daha karlı hale getirecektir. Zira senelik satın aldığınızda 1 aylık gibi bir vakit size hediye edilmiş oluyor.

Bilgi: Şayet Disney+ uygulamasına kayıt olmak istiyorsanız Disney+ resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Plus Fake Story 2023

Disney Plus için Instagram ’da, Twitter ’da veya Facebook ’da kullanabileceğiniz fake storyleri sizler için altta paylaşıyoruz. Görselleri kullanarak Instagram hesabınıza öykü atabilir, postlar atabilir ve sizi takip eden şahısların dikkatine sürükleyebilirsiniz.

Bilgi: Galeri özelliğinde hisseleştik tüm resimleri. Üzerlerine tıklayarak resimleri geliştirebilir ve kaydolabilirsiniz. Kaydolduktan sonra Instagram hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Değişik içeriğimiz olan Disney Plus APK isimli içeriğimizi araştırabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın